Розваги

Відпочинок в Карпатах влітку дозволяє зміцнити здоров'я, відновити сили, знайти душевну гармонію і спокій. Ми пропонуємо безліч розваг для того, щоб кожен день став для Вас і Вашої родини незабутнім.

Відпочинок в Карпатах влітку

Для кожного із нас літо - особлива і довгоочікувана пора. Ця пора року купає нас в променях ласкавого сонця, огортає теплом. Вона дарує спів птахів, буяння фарб, а ще - неймовірні враження. Тому влітку так хочеться відправитися в унікальне місце за незабутніми емоціями і натхненням. Адже первозданна природа - це найкращі ліки і насолода для втомленої від міської метушні свідомості. Красою і неймовірною силою гір Ви зможете вдосталь насолодитися на еко-курорті «Хутір Тихий».

Літній відпочинок для дорослих і дітей

Немає нічого кращого, ніж відпочити в Карпатах влітку, забувши про всі справи та поспіх. І любителі спокійного медитативного відпочинку, і шукачі пригод отримають у нас незабутні емоції.

Відпочинок в Карпатах влітку (ціни тут доступніші, ніж на морських курортах) має чим здивувати навіть вибагливих мандрівників. Тут можна і помедитувати під спів птахів на галявині ялівцю, і отримати заряд адреналіну від рафтинг-подорожі або джип-туру. Прогулянки на конях в гори дозволять пізнати невідому раніше красу навколишньої природи. Вони відкриють для Вас унікальність і досконалість кожної квітки і деревця в цих диких місцях. 

Ті, хто хочуть познайомитися з побутом гуцулів, матимуть змогу випробувати свої сили і вміння у веденні домашнього господарства на нашій фермі. А в спекотний день Ви зможете поніжитися в басейні, наповненому джерельною водою, споглядаючи красу навколишньої природи.

«Хутір Тихий» ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Для малюків поїздка в Карпати - це не тільки оздоровлення, а й захоплююча подорож з цікавими пригодами.

Відпочинок в Карпатах влітку – релакс та оздоровлення

Буковина - це мальовничий край, відомий своєю гостинністю. Багато тутешніх курортів запрошують гостей на літній відпочинок. Однак «Хутір Тихий» пропонує дещо унікальне і особливе - можливість усамітнитися серед безкрайніх гірських просторів, доторкнутися до природи і відчути себе її частиною. З усіх вікон Вашого будиночку буде видно головну гордість «Хутору Тихого» - дику природа Карпат. Вона надихає, тішить погляд, заряджає енергією і дарує сили.

Відпочинок на «Хуторі Тихому» - це буяння фарб ранкового та вечірнього неба, п'янкі аромати строкатих килимів гірського різнотрав'я, дзвінкі співи птахів. Це лісові ягоди в крапельках ранкової роси, і гриби, що заховалися під листям. Це ласкаве сонце і зоряні ночі, що дихають гірською прохолодою. І всім цим можна насолоджуватися без набридливих комарів!

Чисте гірське повітря, наповнене ароматом хвої, очищає організм і дарує відчуття легкості. Здається, ніби воно проникає в кожну клітинку, насичує енергією і бадьорить.

Відпочинок в Карпатах влітку, ціни на який залежать від обраного типу житла, запам'ятається Вам не тільки красивими пейзажами. «Хутір Тихий» - це поєднання гуцульського колориту та високого рівня сервісу. У нас створені всі умови, щоб перебуванню гостей не заважали побутові дрібниці і турботи.

Величні гірські пейзажі, тихий шепіт трав, мелодійний спів птахів і заспокійливий запах хвої ... Усе це подарують Вам мальовничі літні Карпати.

Розгорнути