Розваги

Джип-тури в Карпатах

Еко-курорт "Хутір Тихий" пропонує гостям, у яких присутній дух авантюризму та шукають незабутні враження і неповторні емоції, захоплюючі екстремальні тури на позашляховиках під керівництвом досвідчених провідників. Участь у джип-турі - це справжня пригода для сильних чоловіків і безстрашних жінок, яка допоможе кожному повірити в свої сили, подолати будь-які перешкоди та відчути справжнє почуття перемоги.

Якщо Ви мріяли про сафарі, але ніяк не могли дістатися до Намібії, Ботсвани, Замбії чи Зімбабве, запрошуємо насолодитися нашим рідним гуцульським екстримом у неповторних за своєю красою Буковинських Карпатах. Запевняємо, адреналіну буде не менше!

Маршрут №1:

"Памір - Купола"

Одноденний екскурсійний маршрут на позашляховиках, що проходить в неповторній гірській місцевості Буковинських Карпат вздовж кордону з Румунією. Під час подорожі ми проїдемо через гірські перевали Джоголь і Семенчук (висота 1155 та 1414 метрів над рівнем моря). Побуваємо на мальовничому водоспаді Сучавський Гук в селі Шепіт. Піднімемося на гору Томнатик (1565 метрів над рівнем моря). Це культове місце, яке на кожному кроці покрито радянськими таємницями. Тут знаходяться руїни радіолокаційної бази "Памір" - колишньої секретної військової частини, яка стежила за всім повітряним простором Європи в часи Холодної війни. Бойове чергування там велося постійно, і в радянські часи в/ч "Памір" була недосяжна для простих людей.

Pamir-in-web75dzyp-tur-khutirPamir_in_web3-75

Cьогодні ж це місце вабить своєю таємничістю не лише туристів. Куполи бази "Памір" Ви можете побачити в кліпі співачки Джамали. Адже саме тут, на горі Томнатик, проходили зйомки кліпу на пісню "1944", що перемогла на конкурсі "Євробачення-2016". 

На горі Томнатик проводяться різноманітні розважальні дійства. Зокрема, у 2017 році стартував фестиваль "Любіть Буковину, бо вона того варта". В рамках нього активісти розмалювали один із куполів, перетворивши його на найбільшу писанку в Європі. А в найближчі кілька років планується завершити розпис решти куполів. Відвідавши "Памір", Ви побачите, як колишній військовий об'єкт перетворюється у витвір мистецтва. 

Увага! Маршрут пролягає в прикордонній зоні - наявність паспорта обов'язково! (Підходить також закордонний паспорт).

Відео цього маршруту

Тривалість туру: 6-7 годин (група до 5-ти чоловік).

Маршрут №2:

"Лекече - Лужки"

Одноденний екскурсійно-ознайомчий маршрут на позашляховиках, який починається в мальовничому містечку Берегомет. Після виїзду ми потрапляємо в гірське урочище Лекече і піднімаємося по схилах лісовим болотистим волоком на гору Кінашку (висота 1014 метрів над рівнем моря). З гори відкривається дивовижний вид на навколишні хребти, долини та полонини. Далі продовжуємо рух по хребту, то піднімаючись на вершини, то спускаючись з них, і потрапляємо в урочище Протяте Каміння.

Luzky_in_web2-75Luzky-in_web3-75

Протяте Каміння - це група мальовничих скель, геологічна пам'ятка природи. Скелі лежать на південь від перевалу Німчич в межиріччі р.Віженки і потоку Смугарів. Протяте Каміння створене з розчленованих потужних пластів пісковика. Деякі з них пронизані отворами і ходами, через що і виникла така назва цих скель. Цікава і найвища скеля носить назву Соколине Око - у ній в результаті ерозії утворилася кам'яна арка, що нагадує око. Біля підніжжя скелі з північного боку знаходиться невелика трикамерна печера, в яку можна потрапити через два входи-отвори. Два інших отвори проходять крізь скелю і завершуються з її східного боку.

На вершині скелі знаходиться природний резервуар діаметром і глибиною близько 70 см. Неподалік від Соколиного Ока серед букового лісу розташовані ще кілька скельних масивів поменше, але такі ж живописні. З урочища Протяте Каміння ми піднімаємося на перевал Німчич, де і знаходиться кінцева точка нашого маршруту

Відео цього маршруту.

Тривалість туру: 7-8 годин (група до 5-ти чоловік).