Розваги

Конюшня в Карпатах

Мабуть, усі люди люблять коней. Однак у кожного ця любов проявляється по-різному. Одні споглядають за ними здалеку, на іподромі чи через екран телевізора. Інші хоробро простягають коню цукор на долоні. А є такі, які вправно катаються верхи або лише навчаються майстерності верхової їзди.

Horse-club-in-web75

До якого б типу людей Ви не належали, у конюшні "Хутору Тихого" знайдеться заняття саме для Вас. Залежно від своїх вподобань, Ви зможете обрати такі розваги:

  • катання верхи в манежі;
  • прогулянки верхи в горах;
  • кінні прогулянки на підводі або санях.

У конюшні нашого еко-курорту мешкають навчені коні трьох порід: гуцульської, новоолександрівської ваговозної та німецької ганноверської. З першого знайомства з ними Ви відчуєте сильну енергетику, тепло та доброту. Це мудрі тварини, які на інтуїтивному рівні спілкуються з нами та, здається, розуміють всі переживання і думки.

Horse-club2-in-web-75 Horse-club3-in-web75 

Катання верхи в манежі

Якщо  верхова їзда - це ваша давня мрія, то на "Хуторі Тихому" Ви зможете втілити її в реальність. З допомогою наших інструкторів Ви зможете освоїти техніку катання верхи. Для цього у нас є облаштований манеж з фантастичними видами на гори

Horse_in_web10 Horse-club5-in-web75

Заняття в манежі призначені як для початківців, так і для тих, хто хоче вдосконалити свою техніку катання верхи. Такі занняття корисні для всіх, адже формують струнку осанку, тренують усі групи м'язів та цілком можуть замінити тренування в спортивному залі.   

Прогулянки верхи в горах

Що може бути краще, ніж проїхатися верхом на коні по диких просторах Карпат! Якщо Ви впевнений вершник, то зможете по-новому відкрити для себе красу природи та відчути єднання з нею. 

Horse-club4-in-web75

Для поїздок верхи в гори на "Хуторі Тихому" розроблені спеціальні маршрути. А під час подорожей на всьому шляху вас супроводжуватимуть інструктори. Та не варто забувати, що це розвага із ризиком підвищеної небезпеки. Тому є певні правила, яких ми просимо дотримуватись. І тоді відпочинок принесе лише позитивні вражнення!

Кінні прогулянки на підводах або санях

Для тих, хто хоче з вітерцем промчати гірськими просторами, ми пропонуємо катання на фірі (підводі) або санях. Для жителів міст, звиклих до автомобілів, така прогулянка стане справжньою екзотикою.

Horse-club5-in-web-75

Ви оглянете красу гірських пейзажів та весело проведете час. А фірман покаже Вам, як правильно керувати кінною упряжкою.

Якщо у Вашому повсякденному житті не вистачає місця природі, обов'язково відвідайте нашу конюшню. Спілкування з цими граційними тваринами подарує незабутні враження, а, може, надихне Вас на нове хобі.