Розваги

Рафтинг в Карпатах на «Хуторі Тихому»

Еко-курорт «Хутір Тихий» - Верховина (база спортивно-туристичного рафтингу) - сплав по р.Черемош - еко-курорт «Хутір Тихий».

Рафтинг - це сплав по швидкими гірськими річками з великою кількістю порогів, шивер, перекатів та водоспадів на надувних судах (рафтах) з проходженням різних перешкод. Термін «рафтинг» походить від англійського слова «рафт», що перекладається як «пліт». Цей екстремальний вид спорту має принципові відмінності від інших схожих видів водного туризму, що виражено як у вигляді судна, на якому проводиться сплав, так і самій ідеології. Рафтинг - комерційний вид сплаву, тому для участі не потрібно ніякого попереднього досвіду.

Еко-курорт «Хутір Тихий» пропонує спуски на чотиримісних і шестимісних плотах-рафтах, а також на одномісних судах каяках (каякінг) по одній з найбільш швидких гірських річок Карпат - річці Черемош. Сплав по норовливому бурхливому Черемошу - це захоплююча гра з екстремальними, ні з чим не зрівнянними відчуттями, що робить рафтинг дуже популярним «адреналіновим» видом спорту і активного відпочинку.

Рафтинг-тур еко-курорту «Хутір Тихий» складається з автобусного трансферу у відоме ще з радянських часів гуцульське містечко Верховина, де на спеціальній туристичній базі екскурсанти отримають всю необхідну екіпіровку і рафти (для бажаючих - каяки). Також для учасників туру досвідчені інструктори з водного туризму проведуть інструктаж і навчання. Далі - захоплюючий сплав по річці Черемош, після якого переповнених враженнями та адреналіном екскурсантів мікроавтобус «Хутору Тихого» знову відвезе на наш курорт.

Для учасників рафтингу еко-курорт «Хутір Тихий» рекомендує мати з собою змінний одяг.

Тривалість екскурсії: 5-6 годин (до 6-ти чол.).