Новини
Тимчасово зачинені!

Тимчасово зачинені!

Наші правила

Правила бронювання

Бронювання котеджів на еко-курорті «Хутір Тихий» здійснюється:

 • за телефоном +38 (067) 218-45-45 з 9.00 до 21.00;
 • через електронну пошту [email protected];
 • через форму бронювання на сайті.

Правила безпеки на період карантину!

Піклування про Ваше здоров’я та безпеку - пріоритет у нашій роботі. Саме тому ми підсилили санітарно-гігієнічні заходи з метою захисту від вірусів та профілактики інших захворювань. Просимо дотримуватись усіх рекомендацій, встановлених МОЗ України.

! Якщо Ви відчуваєте будь-які симптоми ГРВІ, прохання залишатися у котеджі, не відвідувати зони загального користування та терміново повідомити адміністратору про стан здоров'я.

У випадку недотримання даної умови, що наражає інших гостей та персонал на небезпеку, заклад залишає за собою право призупинити надання послуг проживання без повернення коштів. При виїзді гість зобов'язаний розрахуватися за надані послуги. 

Умови оплати

Оплата може бути здійснена будь-яким зручним для гостей способом - як безготівковим розрахунком, так і готівкою.

Для підтвердження бронювання необхідно внести передоплату в розмірі 50% від загальної суми, вказаної в рахунку. Остаточний розрахунок здійснюється при заселенні.

Виставлений рахунок дійсний протягом 3 днів. Якщо передоплату не внесено протягом 3 днів з моменту відправлення рахунку, то бронювання вважається відміненим.

Оплата за проживання в новорічний період в повному обсязі здійснюється до 10 грудня.

При виїзді з еко-курорту гість зобов'язаний розрахуватися за послуги, що вказані в рахунку.

Відміна бронювання

 • При відміні замовлення не пізніше, ніж за 7 днів до дати заїзду – повна сума передоплати повертається замовнику або переноситься на інший термін заїзду (в межах календарного року, на погоджену дату, але за наявності вільних місць);
 • При відміні замовлення пізніше, ніж за 7 днів до дати заїзду – кошти замовникові не повертаються;
 • При достроковому виїзді з причин не залежних від комплексу – кошти не повертаються.

При скасуванні бронювання на період новорічних і різдвяних свят (з 28 грудня по 10 січня) повернення коштів відбувається за правилами готелю у наступному порядку:

     - при скасуванні замовлення у період з 10.12.2021 по 20.12.2021 – утримується штраф у розмірі 50% від загальної вартості замовлення, решта суми (50%) повертається або може бути використана в межах календарного року, на погоджену із замовником дату, але за наявності вільних місць;

     - при скасуванні замовлення після 20.12.2021 – кошти не повертаються.

Кошти, перенесені на інший термін заїзду, поверненню не підлягають.

Порядок оформлення проживання

Час заїзду - 14:00 за місцевим часом.

Розрахункова година - 12:00 за місцевим часом.

 1. Заселення та проживання відбувається згідно "Правил користування готелями і іншими засобами розміщення і надання готельних послуг", затверджених Наказом Державної туристичної адміністрації України від 16.03.2004 р. №19
 2. Оформлення поселення проходить на рецепції еко-курорту. При поселенні гість зобов'язаний пред'явити документ, що засвідчує особу.
 3. Адміністрація забезпечує можливість проживання гостей в котеджі тільки протягом оплачуваного періоду. Після його закінчення, за бажанням гостя, проживання може бути продовжене при наявності вільних місць.

 

"Хутір Тихий" - це територія спокою та комфорту. Щоб відпочинок був вдалим для Вас та Ваших сусідів, просимо дотримуватися наступних Правил:

Правила перебування на еко-курорті

Тиша - візитна картка нашого курорту. Просимо підтримувати тишу, адже вона є запорукою якісного відпочинку та задоволення.

Куріння у приміщеннях курорту суворо заборонено! Просимо курити у спеціально відведених для цього місцях. У разі порушення даного правила стягується штрафна санкція і плата за додаткове прибирання.

Розпалювання вогнищ дозволено лише у спеціально відведених для цього місцях. Якщо гості бажають провести час біля вогнища, у зв'язку з високою пожежонебезпекою, необхідно звернутися до адміністратора за порадою та допомогою. 

Ми будемо вдячні за допомогу в підтриманні чистоти на території "Хутора Тихого" та прилеглій території. Прохання викидати сміття в урни.

Відповідно до законодавства України у випадку втрати чи пошкодження гостем або запрошеними ним особами майна комплексу він зобов'язаний відшкодувати збитки готелю. Розмір компенсації встановлюється адміністрацією.

Заборонено:

 • порушувати спокій інших гостей, створювати надмірний шум, голосно прослуховувати музику та використовувати  святкові  феєрверки;
 • розпалювати вогнища, запускати повітряні ліхтарики на території комплексу без узгодження з Адміністрацією;
 • залишати без нагляду неповнолітніх дітей;
 • користуватися нагрівальними приладами, за винятком приладів, установлених в котеджах; 
 • накривати каміни, конвектори, включені торшери і настільні лампи;
 • використовувати рушники не за призначенням;
 • мити взуття в душових кабінах;
 • переставляти і пересувати меблі без узгодження з адміністрацією; 
 • передавати стороннім особам ключ від котеджу;
 • залишати в котеджі сторонніх осіб за відсутності гостей, яким надаються послуги проживання;
 • відкрито носити будь-які види цивільної, службової, бойової зброї у тому числі при виконанні службових обов'язків, а також спеціальних засобів спорядження;
 • виносити з ресторану посуд, столові прибори, продукти харчування та напої без попереднього узгодження з адміністрацією ресторану. 

Проживання з домашніми тваринами

На еко-курорті допускається розміщення домашніх тварин за умови обов'язкового попереднього погодження з адміністрацією. Адміністрація залишає за собою право відмовити гостям у наданні послуг проживання з тваринами без попереднього узгодження. 

У гостя повинен бути в наявності паспорт тварини та довідка від ветеринарного лікаря.

Проживання домашніх тварин оплачується додатково. Оплата проводиться разово при поселенні і зумовлена додатковими витратами, пов'язаними з прибиранням та дезінфекцією котеджу. У випадку псування тваринами майна готелю, гість компенсує матеріальні збитки, розмір яких погоджується з адміністрацією.

Господар тварини несе повну матеріальну та моральну відповідальність за поведінку свого улюбленця. Перебування домашніх тварин не повинно завдавати незручності та небезпеку іншим гостям.

Надання послуг проживання може бути призупинено без повернення коштів за проживання у випадку недотримання гостем правил проживання з тваринами, встановленими Адміністрацією, у випадку агресивної, шумної, неадекватної поведінки домашніх тварин , а також по факту отримання скарг зі сторони інших гостей курорту.

Правила вигулювання та утримання тварин на території еко-курорту 

 • Домашні тварини можуть знаходитися без повідка/клітки тільки в межах котеджу, в якому проживає їх господар.
 • Забороняється вільне пересування домашніх тварин без ошийника, повода (намордника, якщо порода собаки дозволяє).
 • Забороняється приводити/приносити домашніх тварин в ресторан, баню, масажний кабінет.
 • Забороняється годувати домашніх тварин, використовуючи посуд ресторану, готелю.
 • Забороняється мити домашніх тварин в душовій кабіні номеру, використовувати простирадла, рушники чи інші текстильні вироби, що належать готелю.
 • Гість повинен забезпечити відсутність домашніх тварин під час здійснення прибирання номеру готелю чи проведення дрібних технічних, ремонтних робіт.
 • Вигулювати домашніх тварин на території курорту в зоні дитячого майданчика та газонах, квіткових клумбах - категорично заборонено.
Новини
Тимчасово зачинені!

Тимчасово зачинені!