Новини
Тимчасово зачинені!

Тимчасово зачинені!

Про Хутір Тихий

Тиша - візитна картка курорту!

Далеко від гамірного міського життя, на безкраїх просторах Буковинських Карпат, серед смерекових лісів та стрімких вершин розташувався еко-курорт "Хутір Тихий". Це справжній острів дикої природи, яку оминув стрімкий поступ цивілізації.

IMG_7743-сайт

"Хутір Тихий" знаходиться неподалік селища Путила Чернівецької області. Це найбільш екологічно чисте місце в Україні - в радіусі 100 км немає жодного діючого промислового підприємства.

"Хутір Тихий" створений для тих, хто мріяв про власний дім в оточенні  Карпат. Щоб тільки Ви, ялинки, спів птахів, подих вітру і гори навкруги… З такої мрії колись розпочалось і будівництво Хутора. Перших гостей прийняла стара гуцульська хатина, в стінах якої сьогодні знаходиться ресторан. 

Не обтяжуючи себе проектуванням, будівництвом, утриманням власного будинку, відчуйте себе господарем гірського маєтку. Ми створили для Вас куточок, в якому Ви відчуєте себе по-справжньому вдома.

"Хутір Тихий" - ваш дім в Карпатах! 

Еко-курорт "Хутір Тихий" сьогодні - це комплекс із 12 сучасних затишних котеджів для відпочинку та оздоровлення, кожен з яких має свою особливість. Завдяки великій території, котеджі значно віддалені один від одного, що ідеально для любителів усамітнення. Можна обрати будинок з каміном, фінською сауною або ж з терасою, звідки відкриваються заворожуючі краєвиди. Комфортність забезпечують усі блага цивілізації -  цілодобова подача джерельної води, автономне опалення, сучасна побутова техніка і, звичайно, wi-fi на всій території. 

О-Хуторе-сайт2-обрО-Хуторе-сайт-обр

Пропонуємо для проживання дерев'яні двоповерхові котеджі категорій "Комфорт", "Гранд" та "Люкс". А також маємо ексклюзивну пропозицію - вперше серед готельних об'єктів України - два купольні будинки "Релакс" та "Релакс Гранд".

Наші шале - для тих, хто цінує приватність, комфорт та затишок. У нас можна підібрати зручний  котедж як для тих, хто подорожує сам, так і  для великої компанії. Але усі будинки однаково комфортні із продуманою до дрібниць комплектацією. Ми намагаємось створити посеред дикої природи карпатських гір комфортні звичні для Вас умови.

Гори лікують

Для людини прагнення бути здоровим є природнім. Тому головним завданням будь-якого еко-курорту є створення оптимальних умов для покращення фізичного здоров'я своїх гостей. В горах можна оздоровитись не прикладаючи особливих зусиль. Саме перебування в зоні середньогір'я (до 1500 м над рівнем моря) та можливість дихати гірським повітрям дасть Вам можливість відчути прилив сил та наповнення енергією. Ми ж зі своєї сторони робимо усе, щоб доповнити ефект корисним харчуванням. Асортимент страв у нашому ресторані досить різноманітний і все готується на цілющій воді з гірських джерел. 

Тут у дзвінкій тиші панує казка!

Ми намагаємося, аби кожен гість "Хутору Тихого" зміг наблизитися до природи та отримати задоволення від перебування в ній. Тому на нашому еко-курорті облаштовані: контактний зоопарк та конюшня. Ви знайдете багато облаштованих місць для відпочинку, панорамні альтанки. А ранок зможете зустріти в тренажерному залі на галявині в оточенні смерек.

О-Хуторе-in_web75О_хуторе2-in-web75

Безліч активних розваг (влітку - басейн, взимку - лижі та сноутюби, баня, фіто-бочка) нададуть особливої яскравості вашій мандрівці.

Тут поєдналось сучасне з традиційним, затишне з екстримальним, фантастичне з реальним і в чаруючій тиші панує казка.

Ми сподіваємось, що неповторна краса Буковинських Карпат, комфортні умови проживання, якісний сервіс та щира гостинність нашого колективу залишать приємні спогади. І обов'язково виникне бажання повернутися на "Хутір Тихий" знову!

Новини
Тимчасово зачинені!

Тимчасово зачинені!