Відгуки

На цій сторінці ви можете залишити свій відгук та ознайомитися із враженнями, які отримали наші гості під час відпочинку на Хуторі

 • Наталія Мотовилова

  Все просто неймовірно!Природа,умови,за персонал взагалі немає мови - не встигнеш щось попросити,вже є.....А мед.....Будиночки зручні і комфортні, відразу видно, що хазяїни дуже клієнтоорієнтовані.

 • Скляр Микола

  Відпочивали сім'єю вперше у цьому місці. Залишилися дуже позитивні враження: неймовірна природа, прекрасне розташування, привітний персонал, заточений на клієнтоорієнтованість. Чудовий сервіс. Будемо раді повернутися знову.

 • Марченко Ирина

  Дякую за відпочинок,все дуже гарно, смачно,персонал привітний супер. ☺️☺️ В будинках все дуже чисто гарно,атмосфера супер.

 • Петрученко Юлия

  Дякую Карпати !! Хутір Тихий велике спасибі за гостинність, за гарний вид на гори, за привітність!

 • Аліса Карпович

  Свіжість гір і комфортна температура останніх днів літа, прогулянка серед високих смерек, по лугах в оточенні квітів, звуків птахів, цвіркунів , запах скошеної трави, дивовижні хмари над головою, довгоочікувана чашка свіжого молока від привітної господині садиби в горах, збір соковитих ягід.

  Ми не прагнули підкорювати вершини, ми просто насолоджувалися абсолютною гармонією з природою - ось таке чарівне місце Хутір тихий . Тут є все для внутрішнього спокою : природа, привітний персонал , смачні сніданки, затишні зони для відпочинку, контактний зоопарк . Ми повернулись додому, наповнені красою карпатських гір та приємними спогадами .

  Якщо Ви бажаєте насолодитись абсолютною тишею і усамітненням то у Вас є 2 опції : 1 . взяти наплічник і майнути подалі від цивілізації 2. Якщо все ж таки бажаєте зручностей і сервісу, то рекомендуємо не вагаючись обирати Хутір Тихий - вас чекають попереду незабутні враження :)

 • Сафина Лариса

  Понравилось всё. Природа, чистота, персонал, кухня. Спасибо большое.