Розваги

Виїзний пікнік в Карпатах

Що може бути краще, ніж провести день на природі, в компанії друзів чи сім’ї, під аромат шашликів та акомпанемент пташиного співу? Якщо Ви полюбляєте такий відпочинок, ми організуємо для Вас виїзний пікнік в горах.

Наші гіди доставлять Вас в будь-яке місце, яке Ви самі оберете для відпочинку. Це може бути берег мальовничого озера Гірське Око, Смугарські водоспади, таємничий Памір або ж гора, яку Ви бачите з вікна свого шале. 

541623_900234-webШашлик-сайт

Під час пікніку Ви будете насолоджуватися мальовничими пейзажами, чистим повітрям, тишею та унікальною атмосферою дикої природи. Вам не доведеться ділити свій простір з іншими відпочивальниками. Ви зможете провести час без зайвих очей за приємним спілкуванням з близькими.

Пікнік неможливо уявити без смачних наїдків. Кухарі нашого ресторану підготують для Вас смачні страви, замаринують м'ясо для шашликів та подбають, аби Ваш відпочинок на природі був не лише приємним, а й смачним.

Для виїзних пікніків ми надаємо гостям усе необхідне: барбекю, столовий посуд, ковдри тощо. Тож Вам не доведеться хвилюватися за побутові дрібниці. Ви насолоджуватиметеся дозвіллям, забувши про турботи.

Не упустіть нагоди відвідати один із потаємних куточків Карпат! Команда «Хутору Тихого» організує для Вас незабутній виїзний пікнік в горах.