Статті

Катання на конях в Карпатах

Єднання з природою - це не тільки про величні панорами Карпат, а й про спілкування з тваринами. «Хутір Тихий» пропонує своїм гостям можливість подружитися з мудрими кіньми, які підкорять своєю харизмою й добротою. Приєднуйтесь до кінного клубу курорту всією сім'єю, щоб урізноманітнити свій відпочинок в горах!

koni_khutir_tykhyi

Прогулянки верхи: гори на відстані витягнутої руки

Кінні прогулянки по мальовничих місцях Буковинських Карпат - унікальний досвід, який подарує позитивні емоції. Для досвідчених вершників ми організовуємо їзду верхи за спеціальними маршрутами - вони проходять по диким гірським просторам в оточенні захопливих пейзажів.

Протягом всієї прогулянки вас буде супроводжувати інструктор, що гарантує повну безпеку. Ви цікаво проведете час, практикуючи в мистецтві верхової їзди та дізнаючись нові факти про Карпатах (а їм є чим здивувати!).

Чим це корисно

Піднесений настрій й нові враження - не єдиний результат кінних прогулянок в горах. У процесі активної їзди на коні організм оздоровлюється та зміцнюється, поліпшується загальний тонус тіла, тренуються м'язи і рівновага.

Катання верхи на свіжому повітрі позитивно впливає на роботу кровоносної, ендокринної та дихальної систем, на загальне самопочуття. Прогулянки на конях показані людям з викривленням хребта, астмою й всім, хто страждає від нервового перенапруження, стресів і стомлюваності.

Відпочинок для дітей

«Хутір Тихий» познайомить вашу дитину зі світом верхової їзди - для цього обладнано спеціальний манеж. Тренування проходять під керівництвом інструктора, який навчить дітей впевнено триматися на коні та не боятися них керувати.

У наших стайнях живуть навчені коні, з якими легко подружитися. Вони випромінюють тепло й чудово знаходять спільну мову з дитиною.

Знайомство з кіньми - чудовий досвід для маленького вершника. Енергетика, яка виходить від тварин, позбавляє від поганого настрою, тривоги та емоційних розладів, покращує якість сну. Поруч з ними діти вчаться відповідальності та чуйності.

pamir_khutir_tykhyi

Розширюємо горизонти розваг

Якщо ви любите екстрим, не відмовте собі в задоволенні відправитися в джип-тур - справжня буковинська розвага познайомить з місцевими красивими місцями!

Поїздки на позашляховиках організовуються за кількома маршрутами. Обирайте, що більше до душі й приготуйтеся до заряду адреналіну!

Трекінг - одне з найпопулярніших активних розваг в Карпатах, а погода початку осені ідеально підходить для піших подорожей. Надихаючі панорами, безмежної краси природа чекають на кожному маршруті, куди б ви не захотіли відправитися.

Світ релаксу

Оскільки «Хутір Тихий» розташований далеко від великих підприємств в екологічно чистій зоні, тут завжди тихо й спокійно. Розмірений відпочинок в горах - чудовий спосіб відновити душевну рівновагу, поспілкуватися з самим собою і накопичити сили.

Оздоровчий ефект можна підсилити, вибравши одну з процедур:

• сон на ялівцевій галявині - чудово розслабляє й позитивно впливає на здоров'я дихальних шляхів та загальний стан імунітету;

• лікування водою - джерельна вода слабкої мінералізації стимулює обмінні процеси в організмі, омолоджує клітини й сприяє дезінтоксикації;

• медитацію - відсутність стороннього шуму, свіже повітря й комфорт налаштовують на досягнення релаксу та гармонії.

medytatsiia_khutir_tykhyi

Гастрономічна подорож

Обов'язково порадуйте себе смачною їжею - вподобані страви можна замовити прямо в будиночок. Місцева кухня заслуговує на пильну увагу - такі білі гриби, річкову рибу й кулешу готують тільки в Карпатах! Гуцульські рецепти сподобаються всій родині, а справжній гірський мед і варення з лісових ягід можна прикупити в якості подарунка близьким.

Замовляйте будиночок на Хуторі та вирушайте в поїздку, щоб закохатися в природу Путильського краю!

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини