Розваги

Риболовля та полювання в Карпатах

Якщо Ви бажаєте урізноманітнити свій відпочинок на «Хуторі Тихому» азартними та захоплюючими розвагами, вирушайте на риболовлю та полювання в Карпатах.

Чи можете Ви пригадати заняття з такою ж тривалою історією, як риболовля та полювання? Тисячі років тому вони служили нашим предкам для добування їжі, а у наш час – це захоплюючі та активні розваги.

Риболовля в Карпатах

Fish-in-web1

 

Риболовля – ідеальний спосіб релаксації та відпочинку. Це заняття вимагає цілковитого спокою та зосередженості. Взявши до рук вудку, Ви зануритеся в процес і самі не помітите плину часу.

Риболовля давно перестала бути виключно чоловічим заняттям. Це розвага для всіх! І мужні чоловіки, і витончені пані проводять таке дозвілля з азартом та задоволенням. А ще риболовля – чудовий спосіб провести час в сімейному колі за захоплюючою спільною розвагою. 

Вирушивши на риболовлю на «Хуторі Тихому», Ви гарантовано повернетеся з уловом, з якого за Вашим бажанням кухарі нашого ресторану приготують смачні страви .

 

 

Полювання в Карпатах

Якщо Ви мрієте побувати на полюванні в Карпатах, дізнатися всі тонкощі цього процесу, ми організуємо для Вас карпатське сафарі. Ви вирушите в захоплюючу подорож світом гірської фауни, випробуєте свою влучність та відкриєте секрети гуцульських мисливців.

Ohota-in-web11Полювання – чудовий спосіб зняти втому, потренувати уважність, відточити гостроту сприйняття. Ви навчитеся балансувати відчуття драйву та внутрішнього спокою, пізнаєте нові для себе емоції. Наші кухарі приготують Ваш трофей та подадуть до столу.

Якщо Ви бажаєте спробувати свої сили та вміння в древніх видах дозвілля риболовлі та полюванні, наша команда допоможе Вам у цьому. А досвідчені мисливці та рибалки зможуть поповнити свою колекцію трофеїв та яскравих вражень із Карпат.