Розваги

Риболовля в Карпатах

Якщо Ви бажаєте урізноманітнити свій відпочинок на «Хуторі Тихому» азартними та захоплюючими розвагами, вирушайте на риболовлю в Карпатах.

Чи можете Ви пригадати заняття з такою ж тривалою історією, як риболовля? Тисячі років тому це заняття слугувало нашим предкам джерелом добування їжі, а у наш час – це захоплююча та активна розвага.

Fish-in-web1

 

Риболовля – ідеальний спосіб релаксації та відпочинку. Це заняття вимагає цілковитого спокою та зосередженості. Взявши до рук вудку, Ви зануритеся в процес і самі не помітите плину часу.

Риболовля давно перестала бути виключно чоловічим заняттям. Це розвага для всіх! І мужні чоловіки, і витончені пані проводять таке дозвілля з азартом та задоволенням. А ще риболовля – чудовий спосіб провести час в сімейному колі за захоплюючою спільною розвагою. 

Вирушивши на риболовлю на «Хуторі Тихому», Ви гарантовано повернетеся з уловом, з якого за Вашим бажанням кухарі нашого ресторану приготують смачні страви .

 

 

Якщо Ви бажаєте спробувати свої сили та вміння в такому древньому виді дозвілля, як риболовля, наша команда допоможе Вам у цьому. А досвідчені рибалки зможуть поповнити свою колекцію трофеїв та яскравих вражень із Карпат.