Розваги

Пішохідні екскурсії в Карпатах

"Урочище Слатівник"

Еко-курорт "Хутір Тихий" - урочище Слатівник - Еко-курорт "Хутір Тихий"

Слативнык-сайт

Пропонуємо прогулянку лісом та полонинами до урочища Слатівник, де можна продегустувати одну з унікальних мінеральних вод еко-курорту "Хутір Тихий". Води такого складу застосовуються зовні у вигляді ванн при розведенні до 10-40 г/л при захворюваннях органів руху, нервової, серцево-судинної системи, шкіри, а також при відповідному розведенні у вигляді інгаляцій, зрошень при ЛОР-патології та захворюваннях верхніх дихальних шляхів. 

Дана екскурсія проходить під керівництвом корінного жителя с.Сергії.

Протяжність туристичного маршруту в два боки: 7 км.

Час екскурсії: 3-4 год.

"Красний Діл"

Еко-курорт "Хутір Тихий" - Садиба Лук'яна Кобилиці - Церква Святого Юра на г.Красний Діл - відвідування вівчарів в горах - Еко-курорт "Хутір Тихий"

Красный-дол-5сайтКрасный-Дол3_сайтКрасный-Дол2_сайт

Екскурсія розпочинається з пішохідної прогулянки вздовж однієї з гірських приток р.Путилка й підйому до садиби Лук'яна Кобилиці. Лук'ян Кобилиця (1812 р. - 24 жовтня 1851 р.) - ватажок народних антифеодальних повстань 1843-1844 і 1848-1849 років на Путильщині, депутат Австрійського Сейму (парламенту) 1848 р. Він керував жителями 22 буковинських сіл, які захопили ліси й пасовиська, відмовилися від повинностей, вигнали чиновників і встановили самоуправління. Дерев'яна гуцульська садиба Лук'яна Кобилиці знаходиться високо на горі серед живописних краєвидів й чудово збереглася до наших днів.

Наступний етап екскурсії - підйом на гору Красний Діл ("красний" в значенні красивий) й прогулянка гірською полониною вздовж урочища Ведмеже до стародавньої дерев'яної церкви Святого Юра. Ця церква та її дзвіниця були побудовані на горі Красний Діл на початку ХІХ століття. До цієї церкви ще ходив Лук'ян Кобилиця. В наші дні на Юріїв День тут відбувається церковна служба, на яку збираються жителі всіх навколишніх сіл та хуторів.

Знайомство з життям та працею буковинських вівчарів без прикрас та штучного антуражу для туристів - наступна частина екскурсії. Ви зможете побачити побут чабанів на полонині таким, яким він є. А ще Ви дізнаєтеся, чим відрізняються між собою традиційні гуцульські сири - бринза, вурда та буц. Відвідини вівчарів стануть для Вас справжньою екзотикою.

Красний Діл - це чудові живописні краєвиди, унікальна карпатська флора та фауна.

Після частування бринзою на екскурсантів чекає спуск з Красного Долу до еко-курорту "Хутір Тихий" іншим, не менш цікавим маршрутом.

Екскурсія проходить в супроводі гіда - місцевого жителя с. Сергії.

Протяжність туристичного маршруту: 10 км.

Час екскурсії: 4-5 год

 "Карпатське сафарі та тихе полювання"

Safari1-web-75Safari4-web-75Safari3-web-75Safari-web-кв-75

Пропонуємо прогулянку карпатським  лісом, мальовничими  полонинами для збирання грибів, ягід чи трав в супроводі досвідченого гіда - місцевого жителя. Це буде знайомство з місцевою карпатською природою.  

Пізнавальна та азартна подорож, під час якої гості можуть не лише власноруч назбирати грибів, сезонних ягід чи лікарських трав, а й влаштувати собі відпочинок в оточенні дикої природи. Наш провідник допоможе Вам знайти грибні місця, розкаже як відрізнити їстівні гриби та ягоди від отруйних, покаже в яких місцях слід шукати ягоди та цілющі трави. 

А кухарі нашого ресторану приготують із Ваших "трофеїв" смачні страви або ж допоможуть переробити їх для транспортування. Ці смаколики можуть стати "handmade" подарунком з поїздки для друзів та рідних, а також будуть нагадувати вам про відпочинок. 

Тривалість екскурсії: 2-3 години (до 15 чол.)

Час екскурсії: 4-5 год.