Розваги

Зелений туризм в Карпатах

Якщо Ви бажаєте відпочити від повсякденної роботи, відкрити для себе нові заняття та змінити міську метушню на розміреність сільського життя, "Хутір Тихий" допоможе втілити Ваші мрії в реальність. 

На нашому еко-курорті ніколи не буває нудно. Тут завжди кипить робота, і ми з радістю пропонуємо нашим гостям взяти в ній участь. Кожен може спробувати себе в різноманітній традиційній сільській праці: доїти кіз або корів, косити траву, громадити сіно, рубати дрова, доглядати за тваринами або бджолами. 

Green-in-web4Green-in-web2Green-in-web7

Зелений туризм ідеально підходить для відпочинку з дітьми. На "Хуторі Тихому" вони зможуть знайти собі безліч розваг в оточенні природи і свіжого чистого повітря. Вони із задоволенням допоможуть Вам доглядати за тваринами та годувати їх. Такий відпочинок для малечі не тільки корисний і цікавий. Він формує в них відповідальність, відкриває багато нового про природу та дарує незабутні враження.

Бажаючим покращити своє здоров'я пропонуємо пройти курс "молочної терапії".  У нас Ви зможете щодня насолоджуватися корисним парним молоком. Кажуть, якщо видоїти його власноруч, воно смакує краще. На "Хуторі Тихому" Ви зможете це перевірити. 

Можливість відновити сили, поліпшити здоров'я і пізнати хутірське життя - це ті переваги, які дарує зелений туризм на "Хуторі Тихому".