Розваги

Гірський велоспорт в Карпатах

Познайомитися ближче з унікальними красотами Путильського краю еко-курорт "Хутір Тихий" пропонує за допомогою прогулянок на гірських велосипедах. Такий транспорт якнайкраще підходить для пізнання Карпат: він не заподіює шкоди навколишньому середовищу, тренує м'язи та дозволяє насолодитися красою природи. 

Bike_in_web

Їзда на велосипеді в Карпатах - це поєднання приємної розваги з користю для здоров'я. 

Користь для серцево-судинної системи

Під час крутіння педалей серцевий м'яз отримує помірні кардіонавантаження. Таким чином ви "тренуєте" серце і підвищуєте його витривалість. 

Катання на велосипеді допомагає у боротьбі з варикозною хворобою вен. В процесі їзди кров значно швидше циркулює по кровоносних судинах, що корисно в лікуванні судинних вузлів. 

Користь для легенів

При катанні на велосипеді відбувається "вентиляція" легенів гірським повітрям, а кров збагачується киснем. Це покращує працездатність і пам'ять. Активна дихальна гімнастика знижує ризик "легеневих" захворювань. Особливо корисно займатися велоспортом курцям. Адже прискорене дихання і аерація легень дозволяють позбутися токсинів, що надходять з тютюном.

Користь для фізичної форми

Велосипед - ідеальний тренажер, який тренує м'язи ніг та бореться з зайвими кілограмами. При правильному "дозуванні" навантаження таке катання доступне і дітям, і людям похилого віку.

Користь для нервової системи

Їзда на велосипеді - найкращий спосіб відволіктися від повсякденних турбот. Така розвага добре  позначається на нервовій системі і сприяє зняттю напруги та стресів.

Велопрогулянки в горах на свіжому чистому карпатському повітрі допомагають довгий час залишатися в тонусі, відчувати себе в піднесеному настрої та гарній психофізичній формі. Вони дозволять вам доторкнутися до незайманої природи і побувати в місцях, недоступних для автомобілів.