Оздоровлення

Оротерапія в Карпатах

Давно вже помічено, що люди в горах живуть довше, ніж на рівнині. Багато з них, доживаючи до глибокої старості, зберігають бадьорість духу і ясність розуму. Вони менше хворіють і швидше одужують після хвороб. 

Доведено, що є дуже важливий фактор, який подовжує життя людини в горах - це чисте  гірське повітря. У ньому немає пилу, промислової кіптяви і вихлопних газів. Крім того, воно насичене лікувальними фітонцидами хвойних лісів. Ним дихається легко. А ще вміст кисню в гірському повітрі знижений і незначне його зниження благотворно впливає на організм людини.

Кисень окислює наш організм, сприяє старінню. У той же час, зовсім без нього життя неможливе. Отже, якщо ми хочемо суттєво продовжити життя, необхідно скоротити поступання кисню в організм, але забезпечити достатню його кількість для нормальної роботи всіх систем. Такою золотою серединою є повітря середньогір'я - гір, висотою до 1500 метрів над рівнем моря, де вміст кисню становить приблизно 10%.

Саме в такій зоні середньогір'я, на висоті 1050 м над рівнем моря, розташований "Хутір Тихий". 

Незначна нестача кисню змушує підключити резервні сили організму. Серцево-судинна, дихальна та нервова системи активізуються. Внаслідок цього збільшується частота серцевих скорочень, поліпшується вентиляція легень, підсилюється кровообіг, а кисень швидше надходить до тканин. 

Це дуже ефективний, а головне всім доступний спосіб відновлення і зміцнення здоров'я. Саме цим пояснюється відчутне поліпшення самопочуття в горах:

  • підвищення працездатності;
  • поліпшення настрою;
  • приплив сил і енергії.

За допомогою гірського повітря можна лікувати захворювання верхніх дихальних шляхів, різні форми алергічних і імунодефіцитних станів, бронхіальну астму, захворювання нервової системи, опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, шкіри.

Перебування в зоні сереньогір'я - це оздоровлення, яке не потребує від Вас проходження додаткових процедур. Ви зможете покращити своє здоров'я та зміцнити організм просто під час прогулянок горами. 

Не забувайте піклуватися про своє здоров'я і здоров'я ваших близьких!