Статті

Відпочинок в Карпатах: чим Вас здивує Путильщина?

Путильщина для більшості мандрівників - справжня «terra incognita». Це один із небагатьох куточків Карпат, який зумів зберегти свою самобутність. Путила не поспішає ставати туристичною. Надто сильно її жителі дбають про унікальність свого краю. Але вона з відкритою душею приймає гостей, вражає їх красою і закохує назавжди.

Якщо Ви хочете провести відпочинок в Карпатах по-новому, приїжджайте на «Хутір Тихий» в Путилу. Ви здивуєтеся, як багато незвіданого вона приховує.

Краса природи

Путильський край – найбільш мальовничий куточок Буковини. Його околиці не просто нагадують декорації для фільмів, а й не раз служили ними. Тут знімали культовий український фільм «Білий птах з чорною ознакою» та інші картини.

Нескладно зрозуміти, чому Путильщина так полюбилася кінематографістам. З усіх боків височать гори, вистелені зеленим оксамитом. Верхівки вікових ялин ніби торкаються неба. Навколо панує спокій. І тільки шумні води річки Путили порушують його.

Панорами «Хутору Тихого» - це природа, а вона вміє бути різною. Туманним ранком - таємнича, сонячним днем ​​- яскрава і весела, ввечері - романтична, а вночі - магічна.

Екологічність

На Путильщині немає жодного промислового підприємства. Повітря тут чисте, наповнене фітонцидами хвої і ароматом ялівцю. Прогулянки просторами «Хутору Тихого» - це справжня киснева терапія. Вона очищає легені і насичує організм здоров'ям та силою.

Влітку природа Путильщини особливо щедра. Ліси перетворюються в джерело корисної смакоти - ягід і грибів. Гірські схили вкриваються килимом цілющих трав. Всі ці природні дари - джерело сили для місцевих жителів, а для гостей - найкращий сувенір із Карпат.

Свобода та простір

На «Хуторі Тихому» дихається легко не тільки завдяки найчистішому повітрю. Вся справа в неосяжному просторі. У галасливих містах або на популярних курортах Ви не відчуєте стільки свободи і окриленості, як тут. Такий відпочинок в Карпатах - для тих, хто вміє насолоджуватися тишею, хто хоче побути наодинці з природою і зі своїми думками, хто не бажає ділити простір з натовпом туристів.

Визначні місця

Якщо Ви любите проводити свій відпочинок в Карпатах активно і пізнавально, на Путильщині точно не занудьгуєте. Тут Ви зможете відвідати унікальні місця. Розповіді про них ваші друзі будуть слухати з захопленням.

Одна з найпопулярніших літніх екскурсій «Хутору Тихого» - похід на гору Червоний Діл. Там, на гірських полонинах, пастухи проводять все літо, випасаючи овець і готуючи традиційний гуцульський сир.

Із «Хутору Тихого» можна відправитися до головних природних пам'яток краю - до озера Гірське Око, Смугарских водоспадів, скель «Протяте каміння», на перевал Німчич. Для любителів історії - екскурсії в музеї, на колишню військову базу «Памір» і в містечко Селятин, яке за часів Австро-Угорської імперії було відоме у всій Європі.

Відпочинок в Карпатах на «Хуторі Тихому» - це не туристична поїздка, а дещо більше. Тут Ви відчуєте себе бажаним гостем. Ви побачите Карпати в їх природній красі, поринете в культуру і колорит краю.

Відкрийте для себе Путильщину! Вона неодмінно здивує Вас!

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини