Статті

"Хутір Тихий" - відпочинок в Карпатах для душі і тіла

Ніщо так не розслаблює і не бадьорить одночасно, як спілкування з природою. Вона - наше головне джерело енергії і натхнення. Але з кожним роком природу все більше витісняють галасливі міста. І все, що залишається жителям мегаполісів, - це шукати паркові оазиси серед кам'яних джунглів або досліджувати гучні курорти в пошуках усамітнення.

Якщо Ви хочете насолодитися красою природи, відчути її силу, проведіть свій відпочинок в Карпатах на "Хуторі Тихому".

Відпочинок-антистрес в Карпатах

Назва еко-курорту "Хутір Тихий" говорить сама за себе. Комплекс затишних шале і вся інфраструктура утворюють окремий світ, оточений гірськими просторами. Тут Ви не зустрінете натовпів туристів і не почуєте гулу машин. Навколо панує тиша. Єдине, що її порушує - це шум вітру і спів птахів.

 "Ніхто не повертається з подорожей таким, яким був раніше". Це прислів'я якнайкраще описує відпочинок в Карпатах. Адже енергетика та краса гір мають дивовижні здібності:

  • очищають думки від зайвих переживань;
  • позбавляють від нервового перенапруження;
  • дарують заряд енергії та бадьорості;
  • надихають на нові звершення.

Відпочинок на "Хуторі Тихому" - можливість зануритися в світ спокою і безтурботності. Тут не хочеться згадувати про турботи і переживання, щоб не внести дисонанс своїми думками в навколишню атмосферу.

Відпочинок з користю для фізичного здоров'я

Відпочинок в Карпатах позитивно впливає не тільки на емоційний стан, а й на фізичний. "Хутір Тихий" розташований в самому серці природи, в зоні середньогір'я (на висоті 1050 м над рівнем моря). Перебування тут - це терапія для стомленого організму:

  • гірське повітря очищає легені, насичує органи киснем;
  • прогулянки по гористій місцевості тренують м'язи і серце;
  • споглядання ландшафтів корисне для корекції зору.

Всі ці впливи підкріплюються правильним харчуванням і вживанням джерельної води.

Секретний лікувальний засіб "Хутору Тихого" - унікальне повітря. Тут - в зоні середньогір'я - воно містить меншу кількість кисню (до 10%). Перебуваючи в такій атмосфері, організм людини підключає свої резерви і працює активніше. Це свого роду фізичне тренування, корисне для людей будь-якого віку і стану здоров'я.

Оздоровлення на "Хуторі Тихому" проходить кожну секунду. Адже як би Ви не проводили своє дозвілля, Вас всюди супроводжує природа - під час прогулянок, активних розваг або на відпочинку в альтанці.

Для бажаючих урізноманітнити "пасивну терапію" оздоровчими процедурами, "Хутір Тихий" пропонує сон на бджолиних вуликах, масаж, гуцульську лазню, фіто-бочку і інші заняття.

Відпочинок в Карпатах - найкращий спосіб забути про метушню, поповнити свій запас бадьорості і енергії.

Цінуйте своє здоров'я! Знаходьте час для якісного відпочинку!

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини