Відпочинок та мандри Буковиною
Побачити Буковину і закохатися назавжди - під таким девізом пройде ваша подорож, якщо вирішите вирушити на вікенд сім'єю в цей мальовничий край. Пропонуємо найзнаменитіші місця регіону, з якими обов'язково варто познайомитися ближче.
Чернівецький університет
Унікальний архітектурний ансамбль, зведений за проектом Йозефа Главки, вражає - еклектика візантійського та романського стилів, готичних вертикалей і мавританського ажуру не залишає байдужим жодного мандрівника. Теракотовий комплекс виглядає помпезним не тільки зовні, але й всередині: Синодальний (Мармуровий), Блакитний і Зелений зали відрізняються багатством оздоблення та викликають емоції захоплення.
Тюльпанове поле
Справжні тюльпанові поля - це не тільки про Голландію. Дві барвисті локації Карпат розташовані в Чернівецькій області - в селах Мамаївці та Реваківці. Тривалість масового цвітіння залежить від температури повітря і погоди в травні - Обов'язково впишіть поля у свій маршрут розваг, щоб не чекати наступного року.
Музей Миколайчука і Лебедине озеро
Музей-садиба Івана Миколайчука в Чорториї привертає поціновувачів таланту геніального сценариста, режисера й актора. Невеликий дерев'яний будиночок, в якому розміщена експозиція, зберігся з часів дитинства Миколайчука практично в незмінному вигляді.
У цьому ж селі знаходиться унікальне місце - Лебедине озеро, яке можна відвідати з дітьми. До туристичної родзинки Кіцманського району відпочивальники приїжджають цілий рік.
Аннина гора
На священній горі знаходиться однойменний монастир - місце паломництва православних вірян. Тут же б'є з-під землі цілюще джерело, а на Вашківці й практично всю долину річки Черемош відкривається панорамний вид.
Музей Яремчука
Вижниця на Буковині може похвалитися архітектурною та культурною пам'яткою - музеєм-садибою народного артиста Назарія Яремчука. Експозиція створена в батьківському домі, де пройшли дитинство і юність співака. Тут можна подивитися на сімейні реліквії Яремчуків, листи, газети, журнали та іншу кореспонденцію, що розкриває творчий шлях артиста. Екстер'єр садиби також вартий уваги - типово буковинський, він приковує погляд своїм високим черепичним дахом.
Музей Маланки
30 костюмів традиційної Вашковецької Маланки, 100 оригінальних масок і Вашківецька багачка - головні експонати музею. Традиції святкування Переберії (інша назва Маланки) збереглися в умовах імперських і радянських заборон, трансформувавшись в унікальне дійство. Під час вікенду Буковиною обов'язково загляньте сюди, щоб доторкнутися до культури краю.
Джип-тур з Хутору Тихого
Обравши екватором подорожі Хутір Тихий, ви опинитеся в оточенні незайманої природи. Величні панорами, віковий буковинський ліс і буяння зелені - така локація варто пройденого шляху. Тим більше що продовжити подорож з сім'єю можна захопливим джип-туром, обравши напрямки:
• Памір, який став візитною карткою краю. На його тлі можна зробити не одне красиве фото.
• Озеро Гірське Око, яке ховається від сторонніх за високими ялинами. Відображення дерев у воді виглядає захопливо!
• Смугарські водоспади, що підкорюють шумом води - путильська перлина дарує мандрівникові неповторні краєвиди.
• Перевал Німчич - мальовниче місце, про красу природи якого поетично відгукувалася Леся Українка.
• Протяте Каміння - унікальні скелі, що утворилися з піщанику шляхом вивітрювання.
• Соколине Око - десятиметрову кам'яну арку з трикамерною печерою.
Завершіть свій туристичний вікенд в одному з котеджів Хутору, щоб повернутися до великого міста з новими силами, надовго зберігши в пам'яті яскраві враження від подорожі Буковиною.