Лікарські трави Карпат
Трави Буковини - справжні «легенди» косметології та фітомедицини, які використовуються для краси й здоров'я в Україні з давніх часів. Гуцульські рецепти передаються з покоління в покоління і ввібрали в себе силу природи. Вони збереглися у вигляді «карпатського чаю» і корисних еко-продуктів ─ спробувати які можна на «Хуторі Тихому». Також вони представлені у нашому магазині, де зібрана справжня лікувальна добірка.
Які трави дарують Карпати
Приїжджайте в буковинські гори, забронювавши будиночок для відпочинку, й обов'язково спробуйте свої сили у «тихому» полюванні, адже немає нічого кращого цілющих рослин України, зібраних самостійно. Головне, вирушайте на збір в пік активного цвітіння - тоді бутони не встигнуть засохнути на сонці та збережуть максимум користі для організму. А ще така прогулянка гірськими полонинами разом з дітьми стане цікавою розвагою для всієї сім’ї!
Для «зеленої» аптечки радимо трави Карпат, які ростуть на свіжому повітрі поруч з Хутором. Різних видів лікарських рослин тут досить багато, але ми згадаємо про одні з найпоширеніших.
Мати-й-мачуха
Сапоніни та органічні кислоти дозволяють використовувати рослину в якості ефективного відхаркувального засобу, що сприяє виведенню мокротиння з верхніх дихальних шляхів.
Цілюща трава застосовується для лікування захворювань легень, бронхів, носогорла й ротової порожнини, а також центральної нервової системи та шкірних покривів. Вона добре зміцнює імунітет і знижує жар. Рослина гіпоалергенна, тому застосовувати її для лікування безпечно навіть алергікам.
Ялівець
Масла ялівцю мають сильний бактерицидний вплив на організм - цій рослині немає рівних за кількістю фітонцидів, які вона здатна виділяти. Випари ялівцевої хвої корисні людям, що страждають від астми, бронхітів та інших захворювань органів дихання, оскільки мають протинабряковий ефект і очищають дихальні шляхи.
Ялівець сприятливо впливає на шкіру, підвищує імунітет, заспокоює нервову систему, внаслідок чого показаний при нервовому виснаженні, розумовій перевтомі та головних болях.
Спориш
Комплекс біологічно активних речовин в складі споришу (флавоноїди, кумарини, дубильні речовини, вітамін С, каротиноїди, залізо, магній, цинк та інші) робить його справжнім природним лікарем. Рослина прискорює виведення рідини й токсинів, корисна при сечокам'яній хворобі, застосовується для лікування нирок та сечовивідних шляхів.
Трава позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, запобігає кровотечі й має відновлювальну дію. Спориш не токсичний, тому показаний при хронічних формах захворювань.
Подорожник
Ранозагоювальна й протизапальна дія подорожника пов'язана з наявністю в його складі полісахаридів, бензойної та саліцилової кислоти, дубильних і пектинових речовин. Вітамін К надає кровоспинний ефект, а ферменти й фітонциди стимулюють відхаркування.
Застосування подорожника корисне для травлення, поліпшення апетиту й зниження тонусу гладких м'язів шлунку, кишківника. Ефективне використання рослини при запальних хворобах шлунково-кишкового тракту, в тому числі й гастритах.
Листя подорожника чудово знезаражує. У медицині рослина також використовується для досягнення седативного ефекту.
Іван-чай
Рослина, яка успішно справляється з інфекціями гортані й ротової порожнини, допомагає при запаленнях вух і носа, захворюваннях дихальних шляхів. Іван-чай використовують як протимікробний, знеболювальний, протизапальний і заспокійливий засіб. Застосовується в лікуванні органів шлунково-кишкового тракту та при відновленні після отруєнь.
Рослини гір, зібрані біля Хутору під час відпочинку, дарують максимум лікувальних властивостей - все завдяки зростанню в екологічно чистій зоні України.
Цілюща продукція нашого магазину
Лікарські збори Карпат представлені також в магазині «Хутору Тихого» на www.shop.hutir.org:
• Варення з кульбаб застосовується як антиоксидантний засіб, дієвий при лікуванні анемії, хвороб печінки, нирок, бронхітів та астми. Кульбаба ефективно виводить шлаки з організму, нормалізує роботу щитовидної залози.
• Сироп з бузини містить максимум вітамінів і рекомендується як ефективний засіб при захворюваннях горла і кашлі. Квіти рослини надають потогінний, жарознижувальний, відхаркувальний і протизапальний ефект, сироп показаний також як заспокійливий засіб.
• Сироп та чай з мати-й-мачухи показаний при лікуванні сезонних застудних захворювань і нормалізації функціонування дихальної системи, дітям - для загального зміцнення імунітету як добавка до раціону. Сироп ефективно полегшує дихання, зменшує і заспокоює сухий кашель.
• Еліксир здоров'я - хіт нашого магазину. Гілочки хвої, квіти мати-й-мачухи, чебрець і калина разом з натуральним карпатським медом створюють справжній вітамінний і противірусний коктейль. Його рекомендується застосовувати для лікування застуди, а також як профілактичний засіб дорослим і дітям.
• Сироп з калини дійсно універсальний. Може застосовуватися при застуді, як засіб для зниження температури та зменшення кашлю, при розладах шлунку, авітамінозі, для заспокоєння нервової системи й зниження артеріального тиску, нормалізації пульсу при аритмії, а також як сечогінний засіб.
Продукція власного виробництва Хутору Тихого рекомендується для активного зміцнення імунітету протягом всього року - сиропи й варення зберігають всі корисні речовини завдяки правильній термообробці та дотриманні технології на кожному етапі приготування. Ніяких барвників або ароматизаторів - тільки натуральні компоненти, що ввібрали силу природи на свіжому повітрі!
Купити лікувальну еко-продукцію можна як під час відпочинку в Карпатах, насолоджуючись гірською красою навколо будиночків, так і в нашому інтернет-магазині, обравши ласощі з асортименту. Буковина завжди поруч з вами!