Статті

Відновлення сил у Карпатах, літній відпочинок та оздоровлення.

Людський ресурс не безмежний, особливо в умовах війни – якщо в перші місяці повномасштабного вторгнення більшість українців відмовляли собі у відпочинку, то зараз стає зрозумілим: треба знижувати рівень стресу, і допомогти у цьому може відпустка.

Hutir_2022

Моральне право на відпочинок в умовах війни

Коли стало зрозумілим, що війна швидко не закінчиться, питання збереження ментального здоров'я почало підніматися все частіше. Психологи почали говорити про те, що дозволяти собі жити потрібно навіть за умов повномасштабного вторгнення, і, якщо є можливість, дарувати собі маленькі радощі та повноцінний відпочинок. Якщо не дозволяти собі відновлюватися, накопичений через війну стрес рано чи пізно призведе до поганого самопочуття: безсоння й тривожність точно не додадуть сил та не допоможуть активно працювати на забезпечення надійного тилу.

Літо традиційно вважається сезоном відпусток, тому якщо у вас є можливість, влаштуйте собі невеликий ретрит та приїжджайте на Хутір із сім'єю. Про те, як відпочивати за умов війни, розповімо далі.

Де можна відновити сили

Оскільки південь нашої країни під окупацією, українці залишаються без відпочинку на морському узбережжі. Однак доступним залишається усамітнення в Карпатах – хоч тут і немає солоної води та чайок, проте є чиста вода з гірських джерел та шум ялинового лісу. Ідеально, якщо хочеться побути наодинці з собою, розібратися з думками та відновити внутрішній баланс.

Оскільки «Хутір Тихий» знаходиться далеко від шумних місць, тут можна повноцінно насолоджуватися тишею та звуками природи. Віддалене розташування будиночків гарантує повне  усамітнення – вас ніхто не потурбує, тому відчуття, що ви в горах одні буде максимальним. Природа оточуватиме всюди, а це найкраща терапія для організму, який постраждав від стресу – навіть після кількох днів на курорті тривожність помітно знизиться.

Hutir_koni

Для більш ефективного відновлення в Карпатах рекомендуємо скористатися релакс-послугами, які зараз доступні на Хуторі:

купання в басейні, наповненому водою з гірських джерел – розслаблює та тренує м'язи, підвищує стійкість організму до перепадів температур, покращує імунітет;

іпотерапія – заряджає позитивними емоціями, дарує спокій та умиротворення, розвиває координацію, покращує фізичний стан, дітей вчить спілкуватися з тваринами;

сон на бджолиних вуликах – унікальна процедура, яка відновлює сили, заспокоює, розслаблює та знімає м'язові спазми; близьке перебування бджіл має антимікробну дію на органи дихання;

масаж – знімає затискання м'язів, активізує роботу імунної системи та покращує кровопостачання, знижує нервову перенапругу;

сон на ялівцевій галявині – буде особливо корисним для організму, виснаженого стресом, оскільки ефективно заспокоює нервову систему, допомагає при перевтомі та головних болях;

заняття йогою в оточенні лісу допоможуть боротися з негативними емоціями, відновлять внутрішній баланс та спокій;

ландшафтотерапія під час прогулянки базується на впливі природних факторів на органи чуття та очищує організм від переживань, втоми й дратівливості.

Єднання з природою стане найкращими ліками для душі та тіла – за кілька днів ви наповнитеся силами, що просто необхідно в умовах війни.

Комфорт на Хуторі

На «Хуторі Тихому» ви можете відвідати ферму та поспілкуватися з тваринами, що також стане гарним антистресом. Крім того, ви можете заселитися в будиночок у горах зі своїм домашнім улюбленцем – наш курорт є повністю pet-friendly! Вашому чотирилапому другові сподобається жити у віддаленому шале в оточенні природи.

Hutir_Panorama_2022

Літній відпочинок у період війни може і має відбуватися з комфортом. Дорослим, а особливо дітям для повноцінного відновлення, потрібно провести кілька днів без сирен і зайвого шуму – такі звуки діють на організм гнітюче, ще сильніше підвищуючи рівень стресу. На «Хуторі Тихому» вас зустрінуть повна тиша та затишні котеджі, де ви відчуєте себе як удома. І до речі, для зручності у проживання включено дворазове харчування.

Не забувайте про себе під час війни. Чекаємо на вас на ретрит!

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини