Статті

Корисний відпочинок для дітей в Карпатах.

Діти найбільш сприйнятливі до будь-яких негативних подій – в умовах війни вони перебувають у постійному стресі, який з кожним днем наростає та погіршує ментальний стан. Саме тому важливо подбати про відновлення здоров'я дитини, подарувавши їй хоч кілька днів перепочинку від зайвого шуму, несприятливих подій та сирен. Приїжджайте всією родиною на «Хутір Тихий», щоб відпочити та відновити сили у самому серці Карпат.

Child_Hutir_2022

Усі умови для відновлення

Одна з головних переваг нашого курорту – віддалене розташування будиночків у горах. Проживання в індивідуальних шале у приватному секторі подарує максимальний комфорт на відпочинку та створить відчуття, що ваша родина – єдині гості Хутору посеред Карпат. В оточенні лісу і в тиші у дитини поступово знизиться тривожність і відновиться душевний спокій. А прогулянки на природі під час відпочинку стануть чудовою релаксацією, повернуть бадьорість та життєрадісність.

Ми рекомендуємо під час перебування на Хуторі наповнити дозвілля дітей корисними розвагами, які комплексно впливають на психологічне та фізичне здоров'я:

активні ігри на дитячому майданчику допоможуть забути про поганий настрій, а разом із прогулянками великою територією стануть чудовим оздоровленням;

відвідування ферми та спілкування з милими тваринами позитивно позначиться на ментальному стані дитини, наблизить до природи та зарядить енергією;

прогулянки на конях навчать долати страх і будувати гармонійні стосунки з навколишнім світом, укріплять опорно-руховий апарат;

пікніки на природі, похід по гриби чи ягоди всією сім'єю допоможуть, хоча б на короткий час, відкласти думки про війну та насолодитися спілкуванням один з одним під звуки карпатського лісу;

купання в басейні зміцнить організм, позитивно впливаючи на серцево-судинну систему та інші органи, а поєднання чистої води та теплого сонця зробить дитину щасливішою.

Child_cattage_hutir2022

Щоб терапія стала ще ефективнішою, беріть участь в активностях всією сім'єю на свіжому повітрі, знайомте дітей з навколишнім світом, в якому панує спокій та тиша. Мальовничі ландшафти також можуть стати частиною програми відновлення здоров'я, а походи в гори подарують натхнення. Поєднання всіх природних факторів відновить емоційний стан дитини, яка в Карпатах зможе радіти життю без стресу.

Переваги спокійного відпочинку у Карпатах

На «Хуторі Тихому» відсутні всі негативні фактори – відпочиваючи тут, ваші діти потрапляють у сприятливе терапевтичне середовище для оздоровлення. Саме перебування на природі вже відновлює організм, який протягом місяців війни активно виробляє адреналін і перебуває на межі своїх фізичних і психологічних ресурсів.

Свіже повітря без шкідливих домішок, наповнене ароматом гірських трав та квітів, позитивно впливає на органи дихання. Якщо додати до цього корисний ефект ялівцю, що росте на Хуторі, вийде максимально релаксове поєднання запахів, яке покращує сон та знімає тривожність.

Ще одна перевага нашого курорту в Карпатах – якісне харчування, яке відіграє важливу роль в успішній реабілітації. Два прийоми їжі вже включено у вартість індивідуального проживання в будиночках.

Child_landscape_hutir2022

Приїжджайте на «Хутір Тихий» усією сім'єю на ретрит, щоб відпочинок для дітей пройшов із комфортом. Чекаємо Вас!

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини