Статті

Відпочинок на бджолиних вуликах та корисні властивості меду

Все найкорисніше для організму ми отримуємо від природи. Стрімко розвивається медицина і косметологія, а продукти бджільництва залишаються нашими головними помічниками в турботі про здоров'я та красу. Трудівники-бджоли дарують нам безліч корисних продуктів – мед, прополіс, пергу, бджолиний віск. Навіть саме перебування поруч з бджолиною сім'єю позитивно позначається на здоров'ї та самопочутті людини. 

На «Хуторі Тихому» Ви можете випробувати на собі всю силу і цілющі властивості такої процедури як сон на бджолиних вуликах в Карпатах.

Bdzoly_ozdorovlennya_Hutir_Tyhyi

Оздоровлення і релакс в «бджолиному будиночку»

На території нашого курорту є особливий будиночок, який відразу привертає увагу гостей. Призначений він для унікальної оздоровчої процедури, яка носить назву «лікувальний сон на бджолиних вуликах».

Серце «бджолиного будиночка» - це вулики, всередині яких вирує життя бджіл. Зверху на них розташоване спеціальне ліжко-лежанка. Сон на вуликах з бджолами абсолютно безпечний для пацієнта. Конструкція ліжка-лежанки створена так, що жодна бджола не може проникнути всередину будиночка.

Son_na_vulykah_Karpaty_Hutir_Tyhyi

Методика сну на бджолиних вуликах

Секрет вуликотерапії полягає в близькому контакті людини з бджолиною сім'єю. Під час процедури «сон на вуликах з бджолами» на Вас впливає відразу кілька оздоровчих факторів:

  • Повітря з унікальним складом

Ви дихаєте цілющим високоіонізованим повітрям з мікрочастинками пилку, нектару, прополісу, воску і меду.

  • Корисні мікровібрації

Помахами крил бджоли створюють мікровібрації, які впливають на організм як вібромасаж.

  • Сильне біомагнітне поле бджолиної сім'ї

Відновлює Ваше біополе та заряджає енергією.

  • Монотонне гудіння

Бджолина колискова заспокоює, знімає стрес і напруження.

Bdzoly_Med_Karpaty_Hutir_Tyhyi

Лікувальний сон на бджолиних вуликах – ефект від процедури

Вуликотерапія рекомендується і як лікувальна, і як загальнозміцнююча профілактична процедура. Вона позитивно впливає на системи та органи:

  • імунна система – підвищує стійкість організму проти застуд і вірусів;
  • дихальна система – повітря в «бджолиному будиночку» майже стерильне і має антимікробну дію: вбиває бактерії в легенях та бронхах;
  • нервова система – заспокоює, знімає стрес і покращує емоційний стан;
  • серцево-судинна система – нормалізує кровообіг та тиск;
  • опорно-руховий апарат – знімає втому в м'язах і біль в суглобах.

Крім того, апітерапія – це відмінна косметична процедура, яка має омолоджуючий ефект і покращує стан шкіри.

Особливо корисний сон на бджолиних вуликах в Карпатах. Адже саме перебування в горах – справжня аеротерапія. Чисте повітря з фітонцидами хвої очищає організм, наповнює його силою й енергією. Апітерапія підсилює цей ефект і сприяє якнайшвидшому оздоровленню.

Сон на вулику з бджолами – це ще й приємні відчуття, релакс та позитивні емоції. Після тривалих прогулянок територією «Хутору Тихого» так приємно відпочити, вдихаючи медовий аромат і слухаючи бджолину колискову. Після сеансу Ви відчуєте приплив сил, бадьорість та душевну гармонію.

Med_Karpaty_Hutir_Tyhyi

Корисні властивості меду з пасіки «Хутору Тихого»

Ми пропонуємо гостям завершити сеанс апітерапії приємним чаюванням з дегустацією меду власного виробництва.

Пасіка «Хутору Тихого» розташована в оточенні Карпатських гір. У період медозбору тутешні простори встелені строкатими килимами різнотрав'я, а чисте повітря наповнює силою і енергією кожну травинку. Ось чому мед «Хутору Тихого» володіє унікальним складом та корисними властивостями. Його по праву можна назвати елітним сортом меду, адже виготовляється він в зоні середньогір'я, в екологічно чистому місці Буковинських Карпат.

Мед «Хутору Тихого» відрізняється тонким ароматом і насиченим смаком. А в його корисних властивостях вже встигли переконатися багато наших відпочиваючих. Для них ці ласощі – і прекрасний сувенір з Карпат, і незамінний засіб для зміцнення імунітету.

Відчуйте чудодійну силу апітерапії в Карпатах на «Хуторі Тихому». Подаруйте собі задоволення, а організму здоров'я!

Дізнатися докладніше про процедуру «Сон на бджолиних вуликах», ціни та іншу інформацію Ви можете за тел. +38 (067) 218 45 45.

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини