Розваги

Трекінг в Карпатах

Трекінг (пішохідний туризм) – вид спортивного туризму, основною метою якого є пішохідне подолання маршруту по слабо пересіченій місцевості.

Завдяки пішохідним прогулянкам по горах (трекінгу) Ви відкриєте для себе на еко-курорті «Хутір Тихий» новий захоплюючий світ, в якому панує тиша, спокій і гармонія.

Приголомшливої ​​краси панорами, незаймана природа та найчистіше повітря, унікальна флора і фауна, можливість проведення незабутніх фото- і відеозйомок – все це назавжди залишається в пам'яті людей, які хоч раз побували у Буковинських Карпатах Путильського краю.

Еко-курорт «Хутір Тихий» розташований на висоті 1050 м над рівнем моря. Це зона середньогір’я з незначним зниженням вмісту кисню в повітрі. Трекінг в такій атмосфері – своєрідне тренування організму, яке активізує роботу легень та створює помірні кардіонавантаження. Дихання частішає, кровообіг посилюється, а кисень швидше надходить до м'язів. Це сприяє викиду в кров еритроцитів та підвищенню рівня гемоглобіну. Гірське повітря також насичене фітонцидами та терпенами, які очищують легені та зміцнюють дихальну систему. 

Для комфортного трекінгу на «Хуторі Тихому» Ви зможете скористатися трекінговими палицями. Це додаткові точки опори для Вашого тіла, які спрощують пересування по гірському рельєфу. Трекінгові палиці дають змогу перенести 30-40% навантаження з ніг на руки, чим захищають колінні  та гомілковостопні суглоби від перенавантаження. Скориставшись таким спорядженням, Ви зменшите втому під час прогулянок та пройдете відстань значно швидше і легше.  

Трекінг на «Хуторі Тихому» для Вас організують досвідчені гіди, які проживають в даній місцевості та займаються екскурсіями тривалий час. У літній та осінній періоди Ви не тільки отримаєте насолоду від казкової природи карпатських полонин, але й зможете назбирати білих грибів, лісових ягід і зробити запаси лікарських рослин.

Кожен туристичний маршрут ми складаємо індивідуально, враховуючи Ваші побажання.