Статті

Відпочинок в Карпатах восени, де відпочити?

Осінь на «Хуторі Тихому» - це чисте гірське повітря, мальовничі пейзажі з вкрапленнями яскравих фарб на тлі вічнозелених смерек і тиша, якою можна насолоджуватися. Дні стають коротшими, настає час затишних вечорів на терасі та біля каміна.

tykhyi_khutir

Осінь в Карпатах: ідеальний час для оздоровлення

Осінній відпочинок у буковинських Карпатах знаменується меншим ажіотажем - більшість мандрівників вважають за краще їздити у гори влітку або взимку. Ви легко забронюєте вподобане шале на «Хуторі Тихому» з настанням оксамитового сезону, щоб милуватися величчю вікових вершин.

Восени погода в Карпатах стає ідеальною для неспішних прогулянок - літня спека відступає, а холод не поспішає осісти поміж гірських схилів. У цей час практично не спостерігається різких коливань атмосферного тиску, що в поєднанні з помірною температурою і вологістю сприяє повноцінному оздоровленню. Цілюща сила м'якого клімату середньогір'я проявляється в повній мірі:

• поліпшуються обмінні процеси організму;

• зростають резервні можливості дихальної, кровоносної та серцево-судинної систем;

• знижується метеочутливість і нормалізується артеріальний тиск;

• слабкіше проявляються алергічні реакції.

people2_khutir

Розріджене повітря карпатських гір підвищує захисні системи організму до багатьох негативних факторів, у тому числі й до радіації. Великий вміст негативних іонів кисню й озону благотворно впливає на життєвий тонус і відновлює втрачені сили. Якщо після насиченого літа ви відчули «вигорання», саме час відправитися в Карпати - тут сама природа сприяє оновленню життєвої енергії.

Шале на «Хуторі Тихому»: коли важлива кожна деталь

Відпочинок в Карпатах, в якому поєдналися домашній затишок і краса гірських пейзажів - таким буде ваше проживання на Хуторі. Використання натуральних матеріалів для будівництва шале, максимальна увага до інтер'єру та облаштування котеджів стали головними інгредієнтами комфорту.

Для самостійного проживання та для сімей з дітьми підійдуть шале «Релакс», «Релакс Гранд» і «Комфорт», кращим вибором для відпочинку в компанії друзів стануть котеджі «Гранд», «Люкс-1» і «Люкс-2». Ви зможете милуватися навколишньою красою прямо з будиночка - панорамні вікна відкривають чудовий вид.

panorama_khutir

Розваги на «Хуторі Тихому» з настанням осені набувають особливого шарму - кожна піша або велосипедна прогулянка по гірських стежках пройде на тлі чудових пейзажів. Коли сонячні промені грають на верхівках смерек, а гори огортає вечірній або ранковий туман, вбирати естетику природи хочеться кожною клітиною.

У Карпатах можна зайнятися і традиційною осінньою розвагою, відправившись на збір грибів та ягід. Буковинські ліси багаті природними дарами - посеред хвойного настилу зустрічаються маслюки й рижики, а боровики, грузді та підосичники можна знайти в укритті змішаних насаджень.

people_khutir

Прихід осені для Хутора Тихого знаменується оксамитовим сезоном, що для кожного гостя означає вигідні ціни на проживання в будь-якому котеджі. Карпатська казка поруч - потрібно тільки забронювати шале!

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини