Розваги

Катання на снігоходах в Карпатах

Катання на снігоходах - одна з найулюбленіших зимових розваг у Карпатах. Це відчуття свободи,  море адреналіну та незабутніх вражень. Не важливо, хто Ви в душі - екстремал чи романтик. Після такої мандрівки по засніженим горам Вас накриє хвиля позитивних емоцій. 

Snowmobil_in_web-75

Простори "Хутору Тихого" - ідеальні для катання на снігоходах. Ви побачите неповторні пейзажі, промчите з вітерцем по рівній гладі снігу, відчуєте себе першопрохідцем та підкорювачем вершин. Перед Вами відкриються безкраї панорами гір, вкритих сніжним килимом. Ви вдихатимете чисте морозне повітря та насолоджуватиметеся свободою і роздоллям. 

Техніка керування снігоходом - дуже проста, тому її з легкістю освоїть навіть новачок. Для цього не потрібно володіти особливими навичками чи бути досвідченим водієм. З допомогою наших інструкторів кожен дорослий може навчитися вправно керувати снігоходом та вже за кілька тренувань буде готовий до захоплюючої подорожі.

Вирушайте за яскравими враженнями та адреналіном на "Хутір Тихий"! Катання на снігоходах подарує Вам незабутні емоції, які Ви обов'язково захочете повторити.