Статті

Оздоровчі активності відпочинку в Карпатах

Побутує думка, що оздоровчі процедури та задоволення - речі несумісні. Карпати руйнують цей стереотип. Адже тут будь-яку розвагу можна охарактеризувати як "оздоровча". 

Якщо Ви бажаєте провести відпочинок в Карпатах із користю та відчути на собі чудодійну силу гір, завітайте на "Хутір Тихий".

Гори лікують

Наш еко-курорт розташований посеред Карпатських гір. Тому кожен гість одночасно з відпочинком та розвагами проходить комплекс оздоровчих процедур. Серед них:

- Аеротерапія - оздоровлення свіжим повітрям

В радіусі 100 км навколо "Хутору Тихого" немає жодного промислового підприємства. Тому повітря тут чисте, насичене ароматом хвої. Аеротерапія в такій місцевості очищує легені, нормалізує терморегуляцію шкіри, заспокоює та покращує сон. 

- Оротерапія - оздоровлення під впливом гірської атмосфери

"Хутір Тихий" розташований в зоні середньогір'я, на висоті 1050 м над рівнем моря. В його атмосфері - знижений вміст кисню, не більше 10%. Відпочинок в Карпатах у таких умовах загартовує організм, розкриває його приховані резерви, покращує тонус серця та роботу легень.  

- Геліотерапія - оздоровлення сонячною енергією

Сонячні ванни в Карпатських горах дарують не тільки тривалу та красиву засмагу. Вони забезпечують синтез вітаміну D, покращують обмін речовин, зміцнюють імунітет. А ще безпечне засмагання викликає вироблення ендорфінів - гормонів щастя.

- Ландшафтотерапія - оздоровлення через взаємодію з природою

Перебуваючи в оточенні природи, ми бачимо її красу, чуємо її звуки, відчуваємо дотик вітру та прохолоду ранкової роси. Усе це в комплексі приносить велику користь нашому організму, як на емоційному, так і на фізичному рівні.  

Оздоровлення на "Хуторі Тихому"

Для тих, хто бажає посилити ефект "пасивного" оздоровлення, "Хутір Тихий" пропонує ряд процедур.

Гуцульська баня та фіто-бочка - обов'язкові релакс-ритуали для більшості гостей Карпат. Вони розслабляють, допомагають вивести з організму шкідливі речовини, зміцнюють судини та покращують стан шкіри.

Курс масажів допоможе забути про дискомфорт у м'язах, відновити легкість та свободу рухів. А для тих, хто дбає про красу шкіри, на "Хуторі Тихому" є комплексна процедура - сеанс фіто-бочки, масаж та кавовий пілінг.

Сон на бджолиних вуликах (апітерапія) - це оздоровлення під впливом стерильного повітря чудо-будиночка, тепла бджіл, їх вібрацій та потужної енергетики. Усе це здійснює позитивний вплив на організм людини, особливо на органи дихання та нервову систему.

Іпотерапія (лікування через взаємодію з кіньми) на "Хуторі Тихому" - це не лише оздоровлення, а й лікування багатьох захворювань: порушень нервової системи, хребта, різноманітних травм. Дуже корисна іпотерапія для особливих діток.

Для підтримання фізичної форми на нашому курорті облаштований тренажерний зал у смерековому лісі. 

Якщо для Вас відпочинок в Карпатах - це розслаблене споглядання пейзажів, то робити це із користю для здоров'я Ви можете на ялівцевій поляні або подолавши "сходи здоров'я" на шляху до альтанки  приголомшливими панорамами. 

Відпочинок в Карпатах - чудова нагода отримати незабутні емоції та оздоровитися. Тож візьміть від своєї відпустки максимум! Приїздіть на "Хутір Тихий" за черговою порцією вражень та здоров'я!

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини