Статті

Джип-тур "Памір-Купола" - екстремальний відпочинок в Карпатах влітку

Є в Буковинських Карпатах такі місця, які ваблять своєю таємничістю. Одне з них - покинута радіолокаційна станція "Памір". Колись це була секретна військова частина, прихована за гірськими перевалами. Сьогодні "Памір" більше схожий на космічний корабель, ніж на військовий об'єкт.

Для всіх, хто бажає провести незабутній відпочинок у Карпатах влітку, команда "Хутору Тихого" організовує джип-тур за маршрутом "Памір-Куполи".

Екстрим-поїздка в Карпати - відпочинок влітку, приправлений адреналіном

Шлях на "Памір" - це звивиста дорога через гірські перевали. Наші мандрівники долають цей маршрут на позашляховиках під керівництвом досвідченого гіда.

Село Шепіт і водоспад Сучавський Гук

Шлях веде в самий край України - через прикордонне з Румунією село Шепіт. Це одне з найстаріших сіл Чернівецької області.

Прямо біля дороги, що веде в село, можна побачити каскад водоспадів Сучавський Гук. Він являє собою три уступу загальною висотою 5 метрів. Розташований водоспад на річці Сучава. Його бурхливі води, долаючи пороги, створюють шум. Його в народі називають "гук". Тому водоспад і носить назву Сучавський Гук.

Перевали Джоголь і Семенчук

Маршрут "Памір-Куполи" пролягає через перевали Джоголь і Семенчук (висота 1155 і 1414 метрів). Дороги тут - суцільні круті підйоми і звивисті серпантини. Від подорожі по ним захоплює подих. І причина не тільки в екстремальній їзді, але і в запаморочливих пейзажах. Щоб побачити їх, слід приїхати на відпочинок у Карпатах влітку, пізньою весною або восени. Адже взимку перевали стають не проїзними.

"Памір" - місце, оповите таємницею

Кульмінаційна точка джип-туру - покинута РЛС "Памір". Вона зачаровує. Величезні куполи височіють над горами. З усіх боків їх оточують неймовірної краси пейзажі.

Куполи "Паміру" - мекка для любителів незвіданих місць і красивих пейзажів. Саме тут проходили зйомки кліпу на пісню "1944". Із нею співачка Джамала перемогла на конкурсі "Євробачення 2016".

На "Памірі" часто проводяться розважальні заходи. У 2017 році активісти розмалювали у вигляді писанки один з куполів. А в найближчі кілька років планується завершити розпис решти куполів.

Якщо Ви любите Карпати, відпочинок влітку з пригодами і адреналіном, обов'язково вирушайте у джип-тур на "Памір". Така подорож подарує Вам море незабутніх емоцій.

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини