Оздоровлення

 

Кавовий пілінг в Карпатах

Унікальний клімат Карпат дуже корисний не лише для фізичного здоров'я, а й для зовнішнього вигляду. Чисте повітря та вода, здоровий сон, харчування органічними продуктами - усе це сприяє покращенню стану шкіри, її відновленню та омолодженню. А щоб підсилити ефект, на "Хуторі Тихому" Ви можете пройти косметичну процедуру "Кавовий пілінг".  

Piling_in_web

Кавовий пілінг допомагає видалити зі шкіри відмерлі клітини, які забивають пори та заважають їй дихати. Процедура проводяться  в три етапи:

  1. Пропарювання у фіто-бочці.
  2. Натирання кавою за допомогою спеціальної масажної рукавички.
  3. Масаж.

У фіто-бочці Ваше тіло обволікатиме пар з лікарських рослин. Поки Ви відчуватимете приємне розслаблення, шкіра позбавлятиметься токсинів та вбиратиме корисні речовини трав. Після пропарювання у фіто-бочці шкіра готова до пілінгу кавовою сумішшю. А завершальним акордом процедури є масаж.

Кава - ідеальний засіб для пілінгу. Вона натуральна, дбайливо діє на чутливу шкіру та усуває недоліки проблемної. Кофеїн має здатність проникати в глибокі шари епідермісу і стимулювати всі процеси, що відбуваються там.  

Мелена кава здійснює комплексний вплив на шкіру:

  • живить, зволожує та тонізує;
  • сприяє виведенню токсинів;
  • стимулює розщеплення жиру в клітинах;
  • допомагає позбутися целюліту;
  • сприяє схудненню.

Важливий ефект кавового пілінгу - аромотерапія. Неповторний аромат кави знімає втому і стрес, створює гарний настрій, дарує відчуття свіжості і бадьорості.

Тривалість однієї процедури "Кавовий пілінг" - 60 хвилин.