Статті

Як урізноманітнити літній відпочинок в Карпатах?

У Карпатах ніколи і нікому не буває нудно. Тут безліч варіантів дозвілля на будь-який смак. Тому перед поїздкою в гори не варто переживати про розваги. Слід задуматися про інше - як все встигнути.

"Хутір Тихий" - універсальний курорт як для любителів повного релаксу, так і для прихильників активного відпочинку. У нас можна:

- зайнятися активними розвагами;

- пройти оздоровчі процедури;

- відправитися на цікаві екскурсії.

Карпати - літній відпочинок для активних мандрівників

Щоб літній відпочинок в Карпатах запам'ятався яскравими враженнями, проведіть своє дозвілля активно. Ви можете здійснити кінну прогулянку в гори або взяти уроки верхової їзди. Для любителів полоскотати нерви - тролей, рафтинг і джип-тури.

Усі бажаючі можуть на "Хуторі Тихому" долучитися до традиційної роботі гуцулів - подоїти корів і кіз, порубати дрова, покосити траву.

Щоб краще познайомитися з навколишньою природою, рекомендуємо відправитися в похід горами (трекінг) або покататися на гірських велосипедах.

Для тих, хто хоче відчути азарт і випробувати свою влучність, на території курорту облаштований спортивний тир. А на спортивному майданчику можна в будь-який час влаштовувати ігрові змагання.

Оздоровлення на "Хуторі Тихому"

На нашому курорті є безліч варіантів, як провести відпочинок з користю для здоров'я. Наприклад, відвідати гуцульську лазню, сеанс фіто-бочки, масаж або кавовий пілінг.

Поїздка в Карпати, літній відпочинок - унікальна можливість пройти комплекс процедур "Сон на бджолиних вуликах". Адже чисте гірське повітря підсилює ефект такого оздоровлення.

Щоб зміцнити фізичне здоров'я і влаштувати м'язам тренування, рекомендуємо відвідати тренажерний зал в смерековому лісі або піднятися по "сходах здоров'я" до однієї з найбільш мальовничих альтанок "Хутору Тихого".

Є в Карпатах особливий тип оздоровлення - пасивний. Адже тут лікує сама природа - чисте повітря, захоплюючі краєвиди, ласкаві сонячні промені... Увібрати в себе всі ці природні ліки можна, відпочиваючи на ялівцевій галявині "Хутору Тихого".

Незвідані Карпати - літній відпочинок для любителів пригод

Наша команда організовує гостям піші та виїзні екскурсії.

У супроводі досвідчених гідів можна відправитися назустріч природним шедеврам Путильського краю або в гості до вівчарів на полонину. А прогулянка карпатськими лісами - це справжнє сафарі, з якого мандрівники обов'язково повертаються з трофеями - грибами та ягодами.

Буковинські Карпати багаті на природні пам'ятки - озеро Гірське Око, Смугарські водоспади, урочища і перевали... Тут є місця таємничі (колишня РЛС "Памір") і місця з історією (село Селятин). Всі ці куточки можна відвідати під час виїзної екскурсії від "Хутору Тихого".

Не важливо, якому типу дозвілля Ви віддаєте перевагу: спокійному чи активному, оздоровчому чи пригодницькому. Подорож в Карпати - літній відпочинок, який кожного занурює у вир яскравих вражень.

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини