Статті

Активний відпочинок в Карпатах: ТОП-5 розваг на "Хуторі Тихому"

"Хутір Тихий" пропонує гостям безліч варіантів розваг на будь-який смак і градус адреналіну. Але є серед них такі, які користуються особливою популярністю у наших відпочивальників.

1. Зимові активності: катання на лижах, снігоходах і сноутюбах

Лижна траса "Хутору Тихого" - ідеальне місце катання для лижників-початківців і дітей. Оптимальний перепад висот і плавний спуск роблять її безпечною та комфортною. Тим, хто бажає оволодіти навичками лижного спорту, на допомогу прийдуть професійні інструктори.

Околиці нашого курорту ідеально підходять для катання на снігоходах. Проїхатися по ідеально рівному сніжному покриву і залишити на ньому перші сліди - особливе задоволення. Тут Ви відчуєте себе першопрохідцем та підкорювачем вершин.

Не менш популярний на "Хуторі Тихому" тюбінг. Він не вимагає особливої екіпіровки, навичок... Тільки Ви, сноутюби і засніжена гора. Така розвага повертає в дитинство навіть найсерйозніших дорослих.

2. Катання на конях

Провести відпочинок в Карпатах і не покататися верхи? Наші гості не позбавляють себе такого задоволення. Відпочиваючі "Хутору Тихого" можуть здійснити кінну прогулянку гірськими просторами або покататися в манежі з панорамним видом. Також на нашому курорті діє школа верхової їзди. Професійні інструктори дають уроки і допомагають опанувати майстерність катання верхи.

3. Рафтинг

Неподалік від "Хутору Тихого" протікає одна з найшвидших річок Карпат - Черемош. Вона належить до числа головних трас для рафтингу в Україні. Максимальний рівень складності для цієї річки - ІІІ (з шести). Тому для сплаву по ній спеціальної підготовки не знадобиться. Після такої розваги наші гості повертаються на "Хутір Тихий" сповнені вражень та адреналіну.

4. Джип-тури

Подорож на позашляховику гірськими просторами дарує море гострих відчуттів. А ще воно дозволяє побачити найкрасивіші і недосяжні куточки Путильщини.

Команда "Хутору Тихого" організовує гостям джип-тури за двома маршрутами.

Маршрут №1 - "Памір-Куполи". Він веде до колишньої військової бази "Памір". Раніше це була закрита територія, а сьогодні арт-об'єкт і панорамна локація для зйомок кліпів.

Маршрут №2 - "Лекече - Лужки". Весь шлях - це звивисті дороги, по обидва боки яких відкриваються фантастичні пейзажі урочищ і перевалів.

5. Зелений туризм

На "Хуторі Тихому" кожен бажаючий може спробувати себе в сільській роботі гуцулів - нарубати дров, подоїти корову чи козу, покосити траву. Такий відпочинок в Карпатах - відмінна емоційна розрядка. Вона дозволяє відволіктися від розумової праці і здобути нові вміння.

З особливим інтересом до справи підходять діти. Їм приносить задоволення спілкування з кроликами, курочками і поросятами. Вони намагаються допомогти дорослим і радіють своїм маленьким успіхам.

На "Хуторі Тихому" є ще багато інших активних розваг. Тому будьте впевнені, Ваш відпочинок в Карпатах пройде яскраво і незабутньо.

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини