Новини

Секрет вдалого літнього відпочинку!

Поговоримо про те, що так часто забуваємо брати до уваги, обираючи місце відпочинку. Однак саме цей, здавалось би, незначний фактор у результаті може значно зіпсувати дозвілля усієї родини, особливо маленьких відпочивальників, які з таким нетерпінням очікували на канікули та літню поїздку.lito_bez_komariv 

Плануючи відпустку на природі, ви уявляєте, як будете прогулюватися лісом, сидіти ввечері дружньою компанією біля вогнища, дивитись на зорі та прислухатися до нічного співу цвіркунів, а діти тим часом розважаються поряд. І все це без набридливого дзижчання комарів, без потреби постійно відганяти комах, рукоплескаючи в долоні, та потреби «обливатися» антимоскітними спреями. Саме такий відпочинок можна назвати ідеальним! 

Однією з особливостей еко-курорту «Хутір Тихий» є розташування в унікальній кліматичній зоні, де влітку вас не потурбують нав’язливі комахи і відпочинок родини пройде у тиші та повній гармонії з природою.   

Тому не забувайте враховувати усі деталі при плануванні подорожі, адже інколи незначний фактор може зіпсувати вашу відпустку або ж, навпаки, зробити її казковою та незабутньою.  

Поділитись новиною в соціальних мережах: google_plus