Новини

Ягідний сезон в Карпатах 2019!

Літо в Карпатах асоціюється не лише з цвітінням трав, красивими краєвидами, гучними святкуваннями Івана Купала, а й з періодом, коли можна вдосталь посмакувати лісовими ягодами. Щороку, протягом теплих місяців, ліс в Карпатах наповнюється смачними й надзвичайно корисними плодами суниці, чорниці, малини, брусниці й ожини.

berry1_hutir

Саме зараз у карпатських лісах розпочався сезон суниці та чорниці.

Вже незабаром достигне малина, а згодом прийде час смакувати ожиною та брусницею.

Поза сумнівом, всі ці ягоди джерело сили, здоров‘я та довголіття. Але у випадку, якщо вони є екологічно чистими!

Дикі ягоди, на відміну від домашніх, а тим більше тепличних, містять значно більше вітамінів, поживних макро- і мікроелементів. Тому вони володіють відмінними лікувальними властивостями.

Так суниця, до слова, найдавніша ягода на землі, - чудовий помічник у лікуванні хвороби нирок, шлунково-кишкового тракту, селезінки, анемії та нервової системи. 

Чорниця, відома як молодильна ягода, - сильний природний антиоксидант, який має властивість відновлювати гостроту зору, допомагає при цукровому діабеті, благотворно впливає на клітини мозку. 

Малина зарекомендувала себе, як чудовий жарознижувальний засіб, надійний помічник у лікуванні захворювань дихальних шляхів та проблем із серцем. Також має антисклеротичну дію. 

Ягодам ожини властива ранозагоювальна та протизапальна дія, вони зміцнюють стінки судин, вживаються при гострих респіраторних захворюваннях та пневмонії.  

Брусниця - природний антисептик, ефективна при лихоманці, захворюваннях печінки, артриті й остеохондрозі. Вона зміцнює імунітет та добре очищує шкіру. 

berry2_hutir

Ми запрошуємо вас на Хутір Тихий, аби ви не пропустили смачний та корисний ягідний сезон!

 

Поділитись новиною в соціальних мережах: google_plus