Новини

Тюльпанові поля під Чернівцями

У Чернівецькій області вже декілька років поспіль висаджують справжні тюльпанові поля. Щоб прогулятись поміж квітами та зробити яскраві фото не потрібно летіти до Голландії. А можна зазирнути по дорозі до «Хутору Тихого».

Цьогоріч локації дві: одне тюльпанове поле розташоване в селі Мамаївці, а друге - на новій локації, в селі Реваківці Кіцманського району Чернівецької області. Найкраще планувати свій маршрут так: Чернівці – Мамаївці – Реваківці – Хутір Тихий.

Пікнік поміж тюльпанами

Локація у Мамаївцях зустрічає гостей вже не перший рік. Тюльпанове поле пристосоване для сімейного відпочинку та прогулянок. Територія між квітковими композиціями засіяна травою. Гарною ідеєю буде взяти з собою ковдру та влаштувати пікнік. 

29 квітня 2019 року у Мамаївцях відбудеться Фестиваль тюльпанів. Для гостей організують культурну програму, ярмарок та облаштують багато незвичайних фотозон з живих квітів. 

Tulpanove_pole_Mamayivci

Де? Чернівецька область, Кіцманський район, село Мамаївці. Орієнтуватись на ресторан «Іва». Від Чернівців їхати близько 10-15 хвилин.

Коли? Тюльпанові поля відкриті для відвідування з 11:00 до 20:00. Цвітіння квітів вже розпочалось.

Скільки? Вартість візиту - 30 грн., для дітей до 12 років - безкоштовно.

Контактний телефон: +38 099 170 7082.

Тюльпанна карта України

У Реваківцях гостей дивують не лише кількістю квітів на площі у 2 гектари, а й незвичною подачею. Тюльпани більш ніж 50 різних сортів висадили у формі карти України. За тиждень розпочнеться масове цвітіння тюльпанів всіх кольорів. Крім того, поруч розквітли галявини з лютиками, мускарями, нарцисами і гіацинтами, а в травні чекають на цвітіння кількох соток півоній.

Tulpanove_pole_Revakivci

Де? Чернівецька область, Кіцманський район, село Реваківці, Долина тюльпанів. Орієнтуватись на Клуб родинного відпочинку «Буковинська Троя». Від Чернівців їхати близько півгодини.

Коли? Тюльпанові поля відкриті для відвідування з 8:30 до 20:00. Гостям тут раді у будь-який час, тому якщо плануєте приїхати раніше/пізніше – телефонуйте: +380502645198.

Скільки? Вартість візиту для дорослих - 30 грн., для дітей до 12 років - 20 грн., для дітей до 6 років – безкоштовно.

 

Цвітіння вже розпочалось і триватиме до середини травня. Все залежить від погодних умов та температури повітря. Але враховуючи різноманіття квітів на локаціях – помилуватись буде чим. Тож прямуючи на Хутір Тихий на травневі свята – зазирніть до Буковинської Голландії.

Поділитись новиною в соціальних мережах: google_plus