Статті

Безпечний літній відпочинок в Карпатах в умовах Covid'19

Літо вже переступило свій пік, а карантинні обмеження хоч і послабилися, але дотепер залишаються активними. У такій ситуації легко накопичується стрес, і, як наслідок, зростають тривожність, безсоння і загальна втома організму, які важливо не запускати, а вчасно влаштовувати собі безпечний і спокійний відпочинок з комфортом. Приїжджайте на «Хутір Тихий» в Карпати, щоб відновитися на свіжому повітрі!

Khutir_tykhyi_summer_3

Реабілітація в Карпатах на Хуторі Тихому

Перебування на Хуторі - справжній ретрит в Карпатах без необхідності носити маски та постійно контролювати дистанцію, адже у нас ви не зустрінете натовпів відпочиваючих. Це і є ключовою відмінністю нашого еко-курорту від локацій на морському узбережжі. А ще у нас басейн з водою з гірських джерел!

Реабілітація після covid-19 в Карпатах найбільш ефективна, адже тут можна дихати розрідженим повітрям середньогір'я і відновлювати дихальну систему під час звичайних прогулянок. Територія Хутору дозволяє багато ходити пішки, а це ще і хороше фізичне навантаження, за яке організм буде вдячний!

До нас можна приїхати всією сім'єю та оселитися в індивідуальному будиночку, не відмовляючись від звичного рівня комфорту. Облаштування шале продумане до дрібниць, теплі тони інтер'єру заспокоюють, а гарний вид з вікна буде зустрічати вас щоранку! Обирайте самі: медитативний спокій карпатського лісу або панорама гір?

Трохи про безпеку

На Хуторі Тихому ми турбуємося про ваше здоров'я і гарантуємо дотримання всіх карантинних норм під час пандемії корони. У всіх індивідуальних будиночках регулярно проводиться вологе прибирання та дезінфекція, те ж саме стосується і ресторану.Khutir_tykhyi_summer_1

Користь відпочинку в горах

Перенесений коронавірус накладає свій відбиток не тільки на дихальну систему - негативні наслідки хвороби відчуває також нервова система. Саме тому відпочинок в горах далеко від туристичних об'єктів і промислових підприємств - кращий варіант реабілітації, який ви можете собі організувати. На «Хуторі Тихому» успішне відновлення гарантують кілька факторів:

• клімат середньогір'я з перепадами температур, комфортними для організму;

• насичене фітонцидами хвої повітря, яке сприяє очищенню дихальних шляхів;

• мінімальний ризик зустріти інших відпочиваючих, що знижує рівень стресу;

• пейзажі та природа, які заспокоюють нервову систему й знімають перенапруження.

Навіть невеликого літнього відпочинку в Карпатах досить, щоб запустити резервні можливості дихальної системи. Загальна ментальний стан також поліпшується - ви відчуєте, як сон стає міцним, а тривожність відступає. А якщо стандартну ландшафтотерапію доповнити ще й тактильним контактом з природою, ефект зростає в кілька разів! Тому відвідуйте нашу ялівцеву галявину якомога частіше, збирайте лікувальні трави, ягоди й купайтеся в теплих сонячних променях.

Поради для здоров'я

Пандемія змусила нас переглянути питання здоров'я та приділяти рівноцінну увагу як фізичній, так і ментальній складовій. На «Хуторі» ми радимо не відступати від нової філософії та ввести в повсякденне життя такі ритуали:

• багато гуляти на свіжому повітрі, особливо по сходах здоров'я;

• додати в раціон корисні солодощі - карпатський мед, корисний для імунітету, сиропи та варення;

• насолоджуватися красою навколишньої природи й перебувати в «моменті»;

• стежити за якістю сну і повноцінно відпочивати, забуваючи на час про гаджети.

Не зайвою буде і медитація в Карпатах, яка навчить за будь-яких обставин залишатися в гармонії з собою. І тоді ніякий стрес в умовах пандемії ковіда не страшний!

Khutir_tykhyi_summer_2

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини