Отзывы

На этой странице вы можете оставить свой отзыв и ознакомиться с впечатлениями, которые получили наши гости во время отдыха на Хуторе.

 • Марина (Кременчук)

  Це якраз той відпочинок, який ми давно шукали. Тут лікує все - природа, тиша, краєвиди...хочеться просто сидіти і милуватися. Дуже вразило ставлення персоналу - найкращий сервіс, який ми зустрічали.. Велика подяка працівникам! Обов"язково приїдемо наступного року і будемо радити знайомим Хутір Тихий!

 • Ирина Ивановна Плаксюк (Черновцы)

  Спасибо за уют, улыбки, настроение, лечение, питание, обслуживание, развлечения, экскурсии и за все всему персоналу низкий поклон. К вам хочется возвращаться и возвращаться. Вы - люди, влюбленные в свое дело: то ли это пчелы, то ли ферма, то ли кухня, то ли массаж, то ли уборка, то ли игры. Все вы делаете на совесть и с любовью. Спасибо Вам и дальнейшего процветания!

 • Юля Чернышева (Киев)

  Просто сказка! Чисто, люди милые, отзывчивые, на встречу идут с полуслова. Я просто не хочу уезжать! Здесь прекрасно! Кухня отменная, пальчики оближешь. Люди, которые здесь работают, не хватает благодарности за их гибкость и желание помочь, сделать все комфортным для отдыха. Спасибо огромное! Я уже планирую поездку на следующий год.

 • Александра (Киев)

  Сложно подобрать слова восхищения для этого волшебного места. Приезжайте сюда за вдохновением, релаксом, эмоциями! Мы сняли небольшое видео о нашем отдыхе вместо тысячи слов: https://www.youtube.com/watch?v=_oBEdlufIkU Всем мира, добра и гармонии!

 • Родина Поступаєвих (Миколаїв/Донецьк)

  Надзвичайно чудовий куророт у мальовничому куточку Карпат! Чарівна природа, високий рівень комфорту та обслуговування, щирий персонал. Розташування котеджів таке, що сусіди один одному не заважають: справжній релакс і відпочинок для нервової системи. Для дітей дуже цікавою є міні-ферма, де є багато домашніх тварин (наша 3-річна донечка дуже любила бавитися там з кроленятами), а також міні-зверинець. Персонал працює бездоганно, завжди привітні та усміхнені. Кухня дуже смачна, доволі різноманітна, є багато гуцульських страв. Прибирання у котеджах на надзвичайно високому рівні. Одним словом, на Хуторі Тихому створені ідеальні умови для відпочинку. Розважальні заходи, які пропонувались на Великодневі-травневі свята (майстер-класи з приготування на кострі національних гуцульских страв, квест, вечір гуцульского гумору) були дійсно цікавими; а завдяки квесту ми краще познайомились з іншими сім'ями відпочиваючих. Дуже приємно, що в Україні є такі курорти! Сміливо можемо рекомендувати Хутір Тихий для якісного, спокійного відпочинку.

 • Любовь Чуйко (Киев)

  Хутор Тихий - отличное место для отдыха, нирвана для гурмана и таки рай для пейзажного фотографа ))

Наши

Новости