Розваги

Творча студія в Карпатах

Для тих, хто бажає поєднати відпочинок в Карпатах з освоєнням нових навичок, пропонуємо відвідати майстер-класи від наших умільців. На "Хуторі Тихому" Ви зможете відкрити для себе такі заняття, як квілінг, ізонитка, художня вишивка, бісероплетіння, орігамі, писанкарство та ін.

Наші майстер-класи будуть цікаві і дорослим, і дітям. Для дорослих це можливість розслабитись, змінити звичну діяльність та долучитися до мистецтва. Для дітей - це море емоцій та нові захоплення. Малеча забуде про телевізор та комп'ютерні ігри і старанно працюватиме над своїми виробами.

Майстер-клас - це чудова можливість провести час всією сім'єю за захоплюючим заняттям.

Художня вишивка - українська традиція, знайомий кожному із нас вид рукоділля. На майстер-класі Ви дізнаєтеся, які існують техніки вишивання, які візерунки традиційні для Гуцульщини та спробуєте власноруч створити вишивку.

Це заняття не лише розслабляє та дарує задоволення. Маніпуляції пальців з нитками і голкою створюють тиск на певні точки, що відповідають за роботу різних органів. У діток вишивання розвиває уважність та вміння зосереджуватися.

Квілінг - цікавий вид рукоділля, в якому з різнокольорових смужок паперу, скручених по спіралі, можна зробити оригінальні композиції, аплікації та картини. Дітей квілінг вчить терпінню, акуратності та посидючості, а дорослих - заспокоює, знімає стрес і дарує позитивні емоції.

Ізонитка (або нитяна графіка) - це оригінальна техніка вишивки на картоні або іншій твердій основі. Вона поєднує в собі строгу геометрію і високу декоративність. Таке заняття цікаве та корисне, особливо дітям. Воно розвиває дрібну моторику, тренує уважність, знайомить з основами геометрії і розвиває креслярські навички.

Бісероплетіння - народне мистецтво з багатовіковою історією. З бісеру плетуть прикраси, аксесуари, вишивають картини. Наші майстрині розкриють Вам всі секрети цього виду рукоділля та допоможуть освоїти його. Бісероплетіння розвиває фантазію, навчає розуміти схеми та відтворювати їх. На майстер-класі Ви зможете приємно провести час і створити оригінальні вироби для себе або своїх близьких.

Орігамі - це мистецтво виготовлення фігурок з паперу. Воно знайоме кожному з дитинства, адже багато хто захоплювався складанням літачків та корабликів. Як і будь-яке хобі, орігамі розслабляє, знімає стрес і нервову напругу. Також воно розвиває фантазію, терпіння та цілеспрямованість у маленьких майстрів. Дитині, яка захоплюється складанням паперу, простіше освоїти геометрію. У неї розвивається логіка та стратегічне мислення.

Писанкарство - мистецтво розмальовування яєць різноманітними символами. Якщо Ви хочете створити писанку власноруч, наші майстри навчать Вас цьому ремеслу. Вони розкриють техніки виготовлення крашанок, крапанок, дряпанок та писанок. Ви дізнаєтеся про значення символів, кольорів у писанкарстві та створите оберіг для себе чи своїх близьких. 

Майстер-класи від "Хутору Тихого" подарують Вам новий цікавий досвід, дозволять провести час з дітьми за спільним заняттям, а можливо, спонукають до нового хобі.