Розваги

Спортивний тир в Карпатах

Стрільба з лука та метання ножа - усе це давні мисливські заняття, які для наших предків були звичною справою. Сьогодні ж це спортивні розваги, які дарують азарт та адреналін. 

На еко-курорті "Хутір Тихий" у Вас є змога спробувати свої сили та вміння у таких активних заняттях як:

  • стрільба з лука;
  • метання ножа. 

Якщо у Вашому повсякденному житті не вистачає фізичної активності - ці активні розваги дозволять Вам потренувати м'язи. А на свіжому карпатському повітрі оздоровчий ефект від розваг буде подвійним. Такі спортивні заняття вдосконалюють координацію рухів, розвивають концентрацію уваги, гостроту зорового сприйняття, швидкість і точність рухових реакцій. Адреналін, що виробляється під час тренування, піднімає загальний життєвий тонус, покращує фізичну форму і стабілізує обмін речовин.

Tir_in_web3Tir_in_web2

Дані види спорту будуть до душі і чоловікам, і жінкам. Кожен отримаєте від них бурхливі емоції, зможе випробувати свої вольові якості та самодисципліну. 

 

Стрільба з лука

Для стрільби з лука ми надаємо необхідне спорядження, а в зоні спортивного тиру облаштоване спеціальне стрільбище. Якщо в даному виді спорту Ви новачок, наш інструктор допоможе Вам оволодіти його тонкощами. 

Метання ножа

Раніше метання ножа в ціль відносили до бойових видів спорту, якими займалися бійці спецвійськ і спеціальних загонів МВС. Але сьогодні ця розвага до душі не тільки чоловікам різного віку, але і жіночій половині населення. І випробувати свої вміння в даному занятті Ви маєте змогу у нашому спортивному тирі.

 

Для зручної та безпечної стрільби з лука і метання ножів на "Хуторі Тихому" є спеціально обладнане стрільбище. Воно розташоване за межами території курорту - в мальовничому місці, оточеному смерековим лісом.

Заняття проходять під керівництвом досвідчених інструкторів. Вони допоможуть Вам оволодіти технікою стрільби та метання ножів. За Вашим бажанням, наші фахівці організовують для Вас спортивні змагання, враховуючи вік, стать і кваліфікацію учасників.

Скористатися послугами Ви можете за попереднім замовленням.