Розваги

Спортивний тир в Карпатах

Стрільба з лука та зброї, метання ножа - усе це давні мисливські заняття, які для наших предків були звичною справою. Сьогодні ж це спортивні розваги, які дарують азарт та адреналін. 

На еко-курорті "Хутір Тихий" у Вас є змога спробувати свої сили та вміння у таких активних заняттях як:

  • стрільба з пневматичної зброї;
  • стендова стрільба; 
  • стрільба з лука;
  • метання ножа. 

Стрільба зі зброї та метання ножів - це активні розваги. Тож якщо у Вашому повсякденному житті не вистачає фізичної активності, вони дозволять Вам потренувати м'язи. А на свіжому карпатському повітрі оздоровчий ефект від розваг буде подвійним. Такі спортивні заняття вдосконалюють координацію рухів, розвивають концентрацію уваги, гостроту зорового сприйняття, швидкість і точність рухових реакцій. Адреналін, що виробляється під час тренування, піднімає загальний життєвий тонус, покращує фізичну форму і стабілізує обмін речовин.

Tir_in_web1

Tir_in_web3Tir_in_web2

Дані види спорту будуть до душі і чоловікам, і жінкам. Кожен отримаєте від них бурхливі емоції, зможе випробувати свої вольові якості та самодисципліну. 

Стендова стрільба

Для стендової стрільби на еко-курорті "Хутір Тихий" є все необхідне обладнання. Стрільба здійснюється з гладкоствольних рушниць дробовими зарядами по мішенях-тарілочках, які випускає в повітря спеціальна машина. При попаданні навіть декількох дробин в тарілочку, вона розбивається. 

Стрільба з пневматичної зброї

Для стрільби та навчання даному виду спорту ми пропонуємо найсучаснішу пневматичну зброю. Це складні і досконалі машини, виготовлені з високоякісних матеріалів.

Стрільба з лука

Для стрільби з лука ми надаємо необхідне спорядження, а в зоні спортивного тиру облаштоване спеціальне стрільбище. Якщо в даному виді спорту Ви новачок, наш інструктор допоможе Вам оволодіти його тонкощами. 

Метання ножа

Раніше метання ножа в ціль відносили до бойових видів спорту, якими займалися бійці спецвійськ і спеціальних загонів МВС. Але сьогодні ця розвага до душі не тільки чоловікам різного віку, але і жіночій половині населення. І випробувати свої вміння в даному занятті Ви маєте змогу у нашому спортивному тирі.

 

Для зручної та безпечної стрільби з лука, зброї і метання ножів на "Хуторі Тихому" є спеціально обладнане стрільбище. Воно розташоване за межами території курорту - в мальовничому місці, оточеному смерековим лісом.

Заняття проходять під керівництвом досвідчених інструкторів. Вони допоможуть Вам оволодіти технікою стрільби та метання ножів. За Вашим бажанням, наші фахівці організовують для Вас спортивні змагання, враховуючи вік, стать і кваліфікацію учасників.

Скористатися послугами Ви можете за попереднім замовленням.