Статті

Здоровий відпочинок в осінніх Карпатах

Карпати справедливо займають одне з топових місць України, ідеальних для оздоровлення. Для відвідування Буковини не доведеться перетинати кордон, що особливо актуально в період карантину - повна безпека й знаходження в кліматі середньогір'я підуть на користь психологічному та фізичному здоров'ю.

house_khutir

Оздоровлюємось в Карпатах

Одна з основних переваг Хутору Тихого - розташування в екологічно чистій зоні далеко від цивілізації. Ніяких великих міст і підприємств - навколо тільки незаймана природа, свіже повітря й повна тиша. Клімат тут м'який, хоч погода і змінюється з настанням осені, приносячи приємну прохолоду і тумани.

Оскільки курорт розташований на висоті 1050 метрів над рівнем моря, вміст кисню в повітрі тут знижено, що має сприятливий вплив на організм. У поєднанні з корисними фітонцидами хвої такі умови стають справжнім ключем до здоров'я і довголіття:

• поліпшується вентиляція легень;

• посилюється кровообіг і кровопостачання органів;

• збільшується частота серцевих скорочень.

Приїжджайте в Буковинські Карпати, щоб відчути цілющу силу осінньої тиші та забути про міський поспіх. Наповніть дні турботою про себе - посеред гірських пейзажів зайві тривоги відступлять, пропустивши на передній план внутрішню гармонію.

Як відпочивати в період карантину

Пандемія змусила по-новому поглянути на багато речей, залишивши позаду звичний ритм життя. Соціальне дистанціювання залишається нашим супутником вже багато місяців, висуваючи особливі вимоги й до відпочинку. Хутір Тихий відповідає всім аспектам безпеки - віддалені один від одного будиночки зводять ризик зустріти інших людей до мінімуму. При цьому відмовлятися від звичного домашнього комфорту не доведеться - індивідуальні котеджі облаштовані всім необхідним.

sunset_khutir

У період карантину не варто допускати психологічне виснаження, яке моментально вдарить по імунітету. Частіше бувайте на свіжому повітрі та дбайте про емоційний стан - в цей час рівень стресу й так високий. Приїжджайте в Карпати на вихідні, щоб влаштувати невелике перезавантаження - «Хутір Тихий» з радістю відкриє двері!

Еко-курорт подарує перепочинок від міста, прикрасивши ваш відпустку захопливими краєвидами й спілкуванням з природою. Поїздка в місце далеко від цивілізації - справжній подарунок організму, який зарядить енергією на всі заплановані звершення!

Здорова атмосфера в оточенні гір

У Карпатських горах не знадобляться спеціальні оздоровчі процедури - тут справжнім лікарем виступає сама природа. Розташування Хутору перетворює його в ідеальне місце для терапії - для поліпшення стану організму досить простих прогулянок і повноцінного харчування.

Для зведення індивідуальних будиночків використані натуральні матеріали - навіть під час перебування всередині шале ви будете відчувати контакт з природою. Окремої згадки заслуговує інтер'єр - теплі тони заспокоюють і розслаблюють, сприяючи повноцінному відпочинку і комфорту.

Натуральні продукти в поєднанні з чарівною майстерністю наших кухарів перетворює кожну страву ресторану в гастрономічний шедевр. Яку позицію меню ви б не обрали - традиційні гуцульські рецепти Карпат і європейська кухня однаково вразять своїм смаком. Обов'язково спробуйте карпатський чай з гірських трав - він заварюється на джерельній воді й миттєво знімає втому.

Приїжджайте в Карпати, щоб скуштувати справжній еко-вікенд на Хуторі Тихому, а ми подбаємо про вашу безпеку і здоров'я в період карантину!

carpaty_khutir

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини