Оздоровлення

Лікування живою водою в Карпатах

Перебуваючи на еко-курорті «Хутір Тихий» ви маєте унікальну можливість користуватись виключно  водою із гірських джерел.

 Жоден процес, що проходить в організмі людини, не відбувається без води. І, звичайно ж, абсолютно неможливо уявити собі оздоровлення і омолодження організму без участі цієї чудової рідини. Людський організм більш ніж на 90% складається з води – про це знають майже всі. І від того, яку саме воду ми будемо пити, що саме буде надходити в наші клітини, і залежатиме, наскільки працездатною і здоровою буде людина. Адже складно собі уявити квітучий вигляд людини, якщо вона щодня вживає воду з хлором, солями важких металів, мертву воду.

Помолодшати без хірургічного втручання та застосування інших радикальних методів Вам допоможе звичайна природна вода еко-курорту «Хутір Тихий».

В котеджах «Хутора Тихого» з кранів тече джерельна вода слабкої мінералізації, що є додатковим джерелом необхідних для роботи організму мікроелементів. Вона є хорошим стимулятором обміну речовин в організмі, позитивно впливає на процеси омолодження клітин, сприяє виведенню з організму накоплених шлаків і дезінтоксикації організму.

Всі ці природні властивості гірської джерельної води допоможуть Вам наповнитися життєвою енергією Карпатських гір, отримати заряд бадьорості на довгий час, оздоровити і омолодити організм природним шляхом, результатом чого стане Ваш здоровий і квітучий вигляд.

Вода еко-курорту «Хутір Тихий» не має протипоказань і не потребує будь-якої додаткової очистки. 

Пийте воду з позитивними думками та будьте  здорові!