Статті

Реабілітація після covid-19 в Карпатах

«Хутір Тихий» з його сприятливою атмосферою і природними умовами ідеально підходить для відновлення після covid-19. Замовляйте індивідуальний будиночок, щоб пройти період реабілітації на свіжому повітрі в оточенні карпатських пейзажів.

reabilitatsia_terytoria_khutir

Все для здоров'я дихальних шляхів

Оскільки Хутір знаходиться в самому середньогір'ї Карпат далеко від промислових підприємств, повітря тут чисте і розріджене, що позитивно впливає на дихальну систему та її резервні можливості. Навколо еко-курорту багато хвойних дерев - вони виробляють фітонциди, корисні для легенів.

Дихати свіжим повітрям з ароматом хвої можна на ялівцевій галявині - тут концентрація фітонцидів максимальна, а реабілітаційні процедури можна поєднувати з ландшафтотерапією. Природний лікар подбає про очищення дихальних шляхів, які постраждали від хвороби, а також поліпшить захисні сили організму.

Клімат середньогір'я Карпат - прекрасна альтернатива санаторно-курортному лікуванню. Кардіонавантаження в таких умовах показане для активної та швидкої реабілітації після ковіду, а поступове його збільшення приведе організм в норму.

reabilitatsia_lis_khutir

Відновлення імунітету і нервової системи

Від коронавірусу страждають не тільки дихальні шляхи, а й нервова система - постійна напруга, стрес і занепокоєння про здоров'я не додають сил. Як наслідок, погіршується психологічний стан, знижується якість сну і загальне самопочуття.

На Хуторі Тихому ви забудете про перенапруження - всього декількох днів відпочинку з комфортом в тиші та спокої досить для повноцінного релаксу. Гори лікують - в оточенні природи, далеко від цивілізації рівень стресу помітно знижується, а життєва енергія поповнюється.

Ще один наслідок перенесеної корони - знижений імунітет. Він вимагає дбайливого відновлення - для цього ми пропонуємо все необхідне:

• сприятливі природні умови Карпат;

• прогулянки по території Хутору без ризику зустріти інших людей;

• віддалене знаходження індивідуальних будиночків;

• відсутність натовпу.

Відпочинок в карпатських горах ─ це щоденне оздоровлення, після якого ви відчуєте прилив енергії та поліпшення працездатності, швидко повернетеся до колишнього темпу життя після коронавірусу.

reabilitatsia_budynky_khutir

Трохи про харчування

У ресторані Хутору оживають колоритні рецепти Карпат, а класична європейська кухня отримує друге дихання. Під керівництвом шеф-кухаря інгредієнти з'єднуються в неймовірні страви - їх смак однаково вражає, будь то дієтичне харчування або позиція із загального меню.

Ми створимо для вас справжні гастрономічні шедеври, з якими відновлення здоров'я після ковіду пройде швидше - все завдяки вітамінам, мінералам та іншим корисним компонентам. Весь секрет криється у використанні натуральних продуктів переважно з власної ферми - козяче і коров'яче молоко, м'ясо і риба дарують організму все необхідне для реабілітації.

Обов'язково спробуйте чай з трав зі справжнім гірським медом: такий дует не просто смачний - він ще й неймовірною корисний! Фіто-чай - ефективний помічник у відновленні зниженого імунітету, а нектар з власної пасіки завдяки підвищеному вмісту вітамінів і ферментів швидко заповнює їх дефіцит в організмі.

На Хуторі Тихому ви будете пити чисту джерельну воду слабкої мінералізації, що ввібрала у себе всю силу карпатської природи. Регулярне її вживання після перенесеного ковіду заряджає енергією, підвищує захисні сили організму і позитивно позначається на роботі всіх органів і систем.

reabilitatsia_covid_khutir

Відновлення після коронавірусу на Хуторі - це комфорт в самому серці Карпат!

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини