Оздоровлення

Тренажерний зал в Карпатах

Якщо Ви регулярно займаєтеся спортом або лише плануєте розпочати тренування, для Вас на «Хуторі Тихому» облаштований тренажерний зал у смерековому лісі.

Наш спортивний майданчик – унікальний. Він зусібіч оточений смереками, залитий сонячним світлом та заповнений пахощами гірських трав та хвої. На ньому розташовані різноманітні тренажери для всіх груп м’язів. І займатися на них Ви зможете в будь-який зручний для Вас час. 

Sport_in_web-75

Тренування в оточенні природи мають багато переваг:

  • сприяють синтезу вітаміну D, який в закритому просторі практично не виробляється;
  • загартовують та підвищують імунітет;
  • активують обмін речовин;
  • насичують організм киснем та вентилюють легені гірським повітрям;
  • дарують хороший настрій – вид дерев і трав, сонячні промені, вітер та спів птахів заспокоюють, знімають стрес та додають енергії.

Під час відпочинку на «Хуторі Тихому» Вам не доведеться порушувати звичного режиму тренувань. У нас Ви будете проводити свої заняття з подвійним ефектом та задоволенням. Якщо ж у повсякденному житті Ви не займаєтеся спортом, то сама природа «Хутору Тихого» спонукатиме змінити Ваші звички. 

Виконуючи вправи у нашому тренажерному залі, Ви відчуєте легку прохолоду вітру, споглядатимете красу природи та вдихатимете чисте гірське повітря з фітонцидами хвої. А мелодійний спів птахів налаштовуватиме Вас на позитив.

Відпочивайте активно та здорово на «Хуторі Тихому»!