Статті

Відпочинок та оздоровлення масажами в Карпатах

Недарма кажуть: «Здоров’я починається з любові до себе». Яким би заклопотаним не було наше життя, у ньому завжди треба знаходити час для «перезарядки». Недоторкана природа, тиша та чисте повітря Карпат… Що може бути краще для повноцінного відпочинку? Хіба що поєднання такого розслабленого дозвілля з оздоровчими процедурами.

На «Хуторі Тихому» кожен може відчути чудодійну силу природи на собі. А посилити її ефект Вам допоможе масаж в Карпатах.

Види масажу на «Хуторі Тихому» 

Наші гості мають змогу відвідувати такі оздоровчі процедури:

  • Масаж тіла загальний — здійснює комплексний вплив на різні групи м’язів. Це дозволяє покращити загальний стан організму, нормалізувати циркуляцію крові в тканинах, зняти фізичну напругу, а разом із нею — дратівливість, втому та стрес.
  • Масаж спини — зміцнює м’язовий корсет, який відповідає за осанку та правильне положення хребта. Він допомагає позбутися відчуття скутості та дискомфорту в спині.
  • Масаж коміркової зони — цей метод оздоровлення в Карпатах особливо корисний для тих, хто веде малорухливий спосіб життя та багато працює за комп’ютером. Масаж запобігає відкладенню солей та дозволяє розслабити м’язи шиї.
  • Масаж верхніх кінцівок — знімає напругу, позбавляє болю і неприємних відчуттів у м’язах та суглобах рук. На долонях зосереджено багато рефлекторних точок, впливаючи на які, можна стимулювати роботу всього організму.
  • Масаж нижніх кінцівок — усуває важкість в ногах та запобігає варикозному розширенню вен. Масаж в Карпатах зніме втому із тих груп м’язів, які щодня піддаються великому навантаженню, надасть сил та зробить прогулянки горами приємними.
  • Масаж обличчя — оздоровчо-косметична процедура, в результаті якої покращується еластичність та колір шкіри, сповільнюються процеси старіння, поліпшується циркуляція крові та зникають набряки.
  • Масаж живота — спрямований на усунення не лише косметичних недоліків. Такий метод оздоровлення в Карпатах дозволяє посилити тонус м’язів живота і тим самим нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту.
  • Антицелюлітний масаж — покращує рельєф шкіри, допомагає позбутися ефекту «апельсинової кірки», покращує кровообіг, активізує метаболізм в клітинах, сприяє виведенню шкідливих речовин.
  • Медовий масаж — мед в процесі масажу виступає в якості сорбента — витягує з міжтканинної рідини токсини і шлаки. Також він насичує шкіру вітамінами, цукрами, мікро- та макроелементами, яких особливо не вистачає в холодну пору року. Тож радимо запланувати цей вид масажу, вирушаючи на відпочинок в Карпатах взимку.

Також, масаж — це чудовий метод оздоровлення для дітей. В юному віці відбувається формування організму, а правильний тактильний вплив на м’язи та шкіру сприяє цьому процесу. В  еко курорті «Хутор Тихий» Ваші діти зможуть пройти процедури загального дитячого масажу та масажу спини.

Відпочинок в Карпатах взимку: релакс та оздоровлення

Природа Карпат володіє унікальною силою. Особлива атмосфера гір налаштовує на позитивні думки та приємні емоції, позбавляє відчуття напруження та тривоги. Тому можна із впевненістю сказати: відпочинок в Карпатах взимку — це ідеальне поєднання релаксу та оздоровлення. massagh-in

Адже в оточенні природи організм краще реагує на оздоровчі процедури. Після прогулянок засніженими стежками та активних розваг на морозному повітрі масаж подарує Вам не лише задоволення, а й користь для організму.

Якщо Ви бажаєте провести відпочинок в Карпатах недорого та з користю для здоров’я, завітайте на «Хутір Тихий». Наші природні ліки — чисте повітря, тиша, мальовничі краєвиди та атмосфера середньогір’я — доступні всім у необмеженій кількості. А приємні масажі підсилять їх ефект та принесуть справжню насолоду.

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини