Оздоровлення

Сон на бджолиних вуликах в Карпатах

З давніх часів в Карпатах для лікування та профілактики різних захворювань використовували бджіл та продукти бджільництва. Як і сотні років тому, сьогодні мед з гірських пасік служить пастухам  на полонинах для загоєння ран, а настоянки на прополісі та підморі - для лікування та профілактики застудних захворювань. Також з давніх-давен жителям Карпат була відома лікувальна дія перебування поблизу бджолиної сім'ї. Всі помічали, що пасічники майже ніколи не хворіли та вирізнялись доброю вдачею, були спокійні та врівноважені. Так виник метод лікування - "вуликотерапія" або "сон на бджолиних вуликах".

Вас лікує сама природа

Ми пропонуємо Вам спробувати унікальну процедуру оздоровлення всього організму - сон на бджолиних вуликах. Ліжко-лежанка, на якому ми пропонуємо Вам заснути під бджолину колискову, розміщене безпосередньо на вуликах в дерев'яному будиночку. Конструкція диво-вулика продумана так, що жодна бджола не може вжалити пацієнта.

Вуликотерапія базується на близькому контакті людини з бджолиною сім'єю. Через дрібну сіточку з бджолиного житла виходить чисте і цілюще повітря, наповнене мікрочасточками пилку, нектару, прополісу, воску та меду, створюючи в будиночку свій незвичайний мікроклімат. Доведено, що повітря навколо бджолиної сім'ї майже стерильне, так як продукти бджільництва мають сильну антимікробну дію. Воно відмінно підходить для інгаляції. За десять хвилин його дії на бронхи і легені людини гине більшість мікробів.

Apitherapy_in_web44Apitherapy_in_web11Apitherapy_in_web77

Біля самого вулика повітря високоіонізоване, завдяки чому, потрапляючи в організм людини, воно знижує рівень вільних радикалів. А ще бджолина сім'я має сильне біомагнітне поле, яке відновлює біополе людини, заряджає енергією, нормалізує всі функції організму і покращує імунітет. За короткий час сну на вуликах можна повністю відновити свої сили. 

Великий позитивний вплив має не лише "живе" тепло бджолиної сім`ї, але й мікровібраціі, які створюються змахами крилець бджіл. Вони діють на організм людини як вібромасаж. А монотонне гудіння заспокоює, розслаблює, знімає м'язові спазми і сприяє нормалізації кровообігу.

Місце, де найбільш ефективне лікування бджолами, - Карпати

Основними показаннями до вуликотерапії служать наступні захворювання і хворобливі стани: знижений імунітет, перевтома, гіперактивність, депресії та інші хворобливі стани нервової системи, порушення кровообігу, захворювання ендокринної та серцево-судинної систем, опорно-рухового апарату. 

Apitherapy_in_web-75

Процедура нормалізує тиск, покращує емоційний стан, знімає стреси, має омоложуючий, загальнозміцнюючий ефект.

Ідеальне місце, де можна пройти лікування бджолами, - Карпати. Тиша та умиротворення гір допоможуть закріпити лікувальний ефект. 

Спробуйте заснути під бджолину колискову! Кажуть, що такий сон найсолодший!

Apytherapy_in_web66

Для лікувального ефекту рекомендується пройти 10 сеансів. Для заспокоєння нервової системи та для корекції власного енергетичного біополя - 1 сеанс і більше.

Бажаючим дізнатись більше про бджіл, їх роботу та організацію життєвого циклу пропонуємо проведення ознайомчої екскурсії на нашу пасіку, де на Вас чекатиме не лише цікава та захоплююча інформація, але й дегустація меду власного виробництва. 

Попередньо обов'язково ознайомтесь із правилами безпеки відвідування пасіки!!!

Apitherapy_in_web10

Не забудьте придбати собі та своїм близьким продукцію з нашої пасіки. Адже мед, зібраний з гірського різнотрав'я, має не лише неповторні смакові якості, але й володіє чудодійними цілющими властивостями!

Придбати мед та іншу продукцію власного виробництва Ви можете в  нашому інтернет-магазині. 

 

Правила безпеки відвідування пасіки

 1. Якщо у Вас були прояви алергічної реакції на укуси бджіл або ж на продукти бджільництва, вхід на територію пасіки категорично заборонено!
 2. Прохід на територію пасіки без супроводу пасічника категорично заборонено!
 3. Відвідувати пасіку без захисних засобів - заборонено! Засоби захисту знаходяться у пасічника. Обов'язково користуйтесь закритим взуттям на території пасіки.
 4. Якщо Ви відпочиваєте з дітьми, проведіть з ними роз'яснювальну роботу про небезпеку знаходження на території пасіки та наші правила безпеки. Адміністрація не несе відповідальності за безпеку та здоров'я залишених без нагляду дітей!
 5. Бджоли дуже чутливі до запахів і до багатьох із них ставляться погано. Тому не наближайтесь до пасіки після вживання алкогольних напоїв. Не можна користуватись парфумами, ароматичною косметикою, маслами. Рекомендуємо перед відвідуванням пасіки прийняти душ, а також змінити спітнілий одяг, так як запах поту може викликати у бджіл агресію. Також бджолам не подобається запах бензину, мастил.
 6. Забороняється самостійно відкривати вулики, вулик-лежанку при замовленні послуги "Сон на бджолиних вуликах".
 7. На території пасіки не можна бігати, шуміти. Різкі рухи та звуки можуть спровокувати напад бджіл. Бджоли люблять тишу і спокій!
 8. Перед сном на бджолах слід враховувати те, що бджолина сім'я несе також і електричний заряд. Тому перш ніж лягти на такий вулик-лежанку, потрібно залишити весь синтетичний одяг, металеві предмети, а також мобільні телефони вдома. Це все може принести шкоду самим бджолам і не дати очікуваного результату відвідувачу.
 9. При укусі бджоли необхідно одразу ж вийняти жало, продезінфікувати місце укусу та прийняти антигістамінний препарат (препарат можна взяти у адміністратора чи пасічника). До місця укусу рекомендується прикласти лід. При проявах поганого самопочуття (задуха, набряк Квінке та ін.) слід звернутися до адміністратора для виклику швидкої медичної допомоги.
 10. Навіть якщо у Вас ніколи не було алергічної реакції на укуси бджіл та продукти бджільництва, попереджаємо про можливість такої реакції. Тому треба уважно слідкувати за своїм самопочуттям при контакті з бджолами.
 11. При перших проявах алергічної реакції слід НЕГАЙНО повідомити про це адміністрацію або пасічника для надання першої допомоги.