Оздоровлення

Сон на ялівцевої галявині в Карпатах

"Хутір Тихий" розташований в унікальному екологічно чистому місці, де панує велич гір та непорушна тиша. Природа щедро обдарувала наш еко-курорт своїми багатствами - мальовничими пейзажами, чистим повітрям, джерельною водою… Тут кожен може не лише відпочити душею, а ще й оздоровитися, адже навколо так багато чудодійних природних ліків. Недарма кажуть, що природа - це найкращий лікар. Вона є безмежним джерелом сили та енергії для кожної людини.

Poliana_in_web4

Є на "Хуторі Тихому" особливе місце - ялівцева галявина. ЇЇ унікальність - в неповторній атмосфері, створеній цими дивовижними рослинами. Наш еко-курорт пропонує своїм гостям чудовий варіант для відпочинку - сон на ялівцевій галявині. Це прекрасний спосіб розслабитися, відновити сили, а ще покращити здоров'я та самопочуття. В теплу пору року цю процедуру можна поєднати із сонячними ваннами. 

Poliana-in-web-75

Наш "природний лікар" - ялівець. Це цінна рослина, яка володіє цілющими властивостями. Вона насичує навколишнє повітря киснем та особливими лікувальними фітонцидами, які мають сильну  бактерицидну дію, створюючи цим сприятливе середовище для оздоровлення людини. Наукові дослідження показали, що по бактерицидним властивостям випари олій ялівцю не мають собі рівних, що жодна рослина не виділяє стільки фітонцидів, скільки ялівець. Здавна випари цієї рослини використовували для лікування астми, так як вони мають протинабрякову дію та сприяють очищенню  дихальних шляхів.

Відпочинок в оточенні такої унікальної атмосфери подарує відчуття розслабленості та спокою. Поки Ви будете насолоджуватися ароматом хвої, тишею та солодким сном на зручній лежанці, ялівець подбає про Ваше здоров'я. Його чудодійні фітонциди також мають здатність покращувати стан шкіри, підвищувати тонус організму та імунітет. Дія ялівцю заспокоює нервову систему, тому рекомендується при частих головних болях, нервових виснаженнях, розумовій перевтомі, підвищеному артеріальному тиску.

Сон на ялівцевій галявині "Хутору Тихого" - це не лише прекрасний релакс, а ще й ефективна оздоровча терапія, від якої Ви отримаєте насолоду, бадьорість та приємні відчуття.