Оздоровлення

Ретрит в Карпатах на «Хуторі Тихому»

Еко-курорт "Хутір Тихий" - це оаза спокою та тиші в сучасному бурхливому світі. Він захований від галасливих міст за величними Карпатськими горами. Розмірена атмосфера нашого курорту дозволяє кожному відчути себе частиною природи.

"Хутір Тихий" - це ідеальне місце для проведення занять з цигун, йоги, медитації та інших практик. Безмежний простір, чисте повітря, комфортні умови для групових та індивідуальних занять - усе це доступне кожному, хто завітає до нас на ретрит.

Цигун в Карпатах

Цигун - це система оздоровлення та саморозвитку, що зародилася в Давньому Китаї. Її назва походить від слова "ци", що в перекладі з китайської означає "життєва енергія". Отже, цигун - це мистецтво управління життєвою енергією.

Майстри цієї техніки вважають, що всі проблеми зі здоров'ям виникають через порушення циркуляції енергії в тілі. А спеціальні вправи цигун-терапії з концентрацією на диханні дозволяють відновити її природний плин. 

Під час заняття цигун серце заспокоюється, думки зосереджуються, а нервова система відпочиває. Глибоке дихання, розслаблюючі пози, плавні рухи - це все веде до гармонії "внутрішнього" і "зовнішнього" та прочищає канали, по яких рухається енергія ци. 

Заняття цигун сприяють лікуванню хвороб, викликаних порушеннями нервової системи, - неврастенії, виразок, гастриту, гіпертонії. Система дихальних вправ дозволяє знизити рівень холестерину та попередити розвиток захворювань серця.

Цигун-терапія буде ефективна лише тоді, якщо дотримуватися всіх її принципів. Головні із них - це спокій та повна відсутність напруги в свідомості і тілі. На еко-курорті "Хутір Тихий" Вашим заняттям не завадить сторонній шум. Ви будете виконувати вправи на чистому повітрі в одній із затишних альтанок з панорамним видом на карпатську природу. Оточуючі пейзажі надихатимуть Вас, а енергія гір наповнюватиме силою та здоров'ям.  

Йога в Карпатах

Йога - стародавня індійська езотерична традиція. Слово "йога" означає "союз, поєднання" - центральне поняття, згідно з яким здоров'я і гарне самопочуття залежать від гармонії тіла і душі. 

Існує багато форм йоги, проте кожна з них несе в собі єдину мету - досягнення фізичного і духовного просвітлення. Йога допомагає пізнати свою душу, її таємниці, розкриває відповіді на питання, які виникають у свідомості кожної людини. Вона поєднує індивідуальне "я" (душу) і вселенське "я", в результаті чого відбувається очищення свідомості.

Йога - це не просто спорт для підтримки форми. Це стиль життя і спосіб мислення, який передбачає виконання таких вправ:

  • Асани (пози) - допомагають зберегти тіло здоровим, красивим, гнучким;
  • Пранаями (дихальні вправи) - регулюють дихання і контролюють емоції;
  • Медитація (розслаблення, релаксація) - дає можливість почути себе і пізнати свою душу.

Щоб дослухатися до свого внутрішнього "я", відчути в собі енергію, слід обрати для заняття йогою правильне місце. 

Йога на "Хуторі Тихому" -  це перебування наодинці зі своїми думками та відчуттями. Наш еко-курорт розташований в оточенні природи, де навколо лише смерекові ліси, гори та полонини. У нас Ви забудете про міську метушню та поринете в атмосферу спокою і рівноваги.  

Медитація в Карпатах

Стрес, рутина та поспіх - це те, із чим стикаються більшість людей щодня. Нам стає все важче розуміти один одного, ми буваємо агресивними та віддаляємося від найближчих людей. А головне - не помічаємо, як найкращі моменти життя проходять повз нас.

Медитація - це філософія, яка допомагає за будь-яких обставин залишатися в гармонії з самим собою. Її суть - в умінні занурюватися в стан повної безтурботності і відстороненості від зовнішніх об'єктів та внутрішніх переживань. 

Медитація вчить не піддаватися емоціям, а знаходити і зупиняти негативний імпульс. Нам стає легше протистояти гніву, роздратуванню та образам. Регулярні заняття медитацією покращують настрій, допомагають в боротьбі зі шкідливими звичками, зміцнюють волю і характер, покращують пам'ять і інтелект. Вони дозволяють дивитися на навколишні речі неупереджено та без пелени ілюзій.

Медитація - це не молитва і не магія. Це розумова праця для якої потрібні певні умови - тиша, спокій та комфорт. На "Хуторі Тихому" Вам буде легко налаштуватися на медитацію, адже сторонній шум не заважатиме розслабленню. Вас оточуватиме лише природа, її звуки, аромати та краса.

Цигун, йога, медитація… Існують сотні духовних практик. Але відвідавши "Хутір Тихий", Ви пізнаєте ще одну - філософію відпочинку серед Карпатських гір. Вона відкриє Вам забуту істину: природа - найкращі ліки для душі та тіла, наша радість та джерело енергії. 

Проведіть свій ретрит на "Хуторі Тихому"!