Оздоровлення

Ландшафтотерапія в Карпатах

Ландшафтотерапія – це лікування, що базується на зміні ареалу постійного проживання людини і впливу на органи чуття природних факторів – шуму лісу, дзюрчання гірського струмка і т. п. Ландшафтотерапія є дуже корисною для людського організму. Особливо корисна ця система оздоровлення для людей, які більшу частину свого життя проводять в умовах великих міст, з їх постійними подразниками у вигляді інформаційної перевантаженості, шумів, запахів, що сприяє виникненню стресів. 

Land_in_web

Ландшафтотерапія діє комплексно, адже сприймається різними системами: через зір, слух, нюх та дотик. На «Хуторі Тихому» Ви матимете змогу пройти курс такого оздоровлення без особливих зусиль, просто під час відпочинку. 

Лікувальний ефект гірських пейзажів

На нашому еко-курорті Вас скрізь оточуватимуть безкрайні простори та панорами гір. Споглядаючи їх, Ви відчуватимете свободу та легкість, Ваші думки очистяться від зайвих переживань, а нерви – від стресів. Краса природи супроводжуватиме Вас під час прогулянок територією та на відпочинку в одній із альтанок. Навіть в котеджі Ви відчуватимете лікувальний ефект ландшафтотерапії, адже з усіх вікон наших шале відкриваються панорамні види на плавні схили Карпат.

Лікувальнийи ефект звуків природи

Візуальний ефект ландшафтотерапії підсилюють приємні звуки природи – спів птахів, шелест листя, шепіт трав, хрустіння снігу під ногами, дзюрчання струмків… Вони створюють особливу медитативну атмосферу. Занурившись в неї, Ви позбудетеся втоми та дратівливості, відчуєте прилив сил та енергії.

Лікувальний ефект гірського повітря

Не менш важливим фактором ландшафтотерапії є запах. На «Хуторі Тихому» Ви дихатимете чистим гірським повітрям, насиченим ароматом трав та хвої. Хвойні дерева виділяють в повітря фітонциди, які стимулюють активну діяльність імунної системи, шлунково-кишкового тракту, серцеву діяльність, сприяють регенерації тканин дихальної системи, заспокоюють нервову систему.

Лікувальний ефект тактильної взаємодії з природою

Гуляючи просторами «Хутору Тихого», Ви відчуєте на дотик прохолоду ранкової роси, ніжність рослин, міць дерев та тепло ласкавого сонця. Таке просте, на перший погляд, спілкування з природою дарує натхнення та радість. Адже жителям міст в повсякденному житті його дуже не вистачає. 

Для гостей, які бажають відчути комплексний вплив ландшафтотерапії через зорові, слухові, нюхові та тактильні відчуття, на «Хуторі Тихому» облаштована зона відпочинку на ялівцевій галявині.

Кожен із нас – частина природи. Саме в ній ми черпаємо сили, енергію та натхнення. Тому ландшафтотерапія на «Хуторі Тихому» – це ідеальний спосіб позбутися стресів та відновити емоційне здоров’я.