Оздоровлення

fitobochka

Кедрова фітобочка в Карпатах

(На даний час послуга недоступна до замовлення!)

Фіто-бочка - яскравий приклад того, що оздоровча процедура здатна приносити неймовірне задоволення. Це древній метод оздоровлення, який полягає у пропарюванні тіла у спеціальній бочці випарами лікарських трав. Пройти сеанс фіто-бочки можуть навіть ті, хто погано переносить високі температури в бані.

Така процедура подарує вам особливі відчуття легкості та цілковитого релаксу. Ваше тіло приємно огорне пара, насичена лікарськими травами. Напружені м'язи розслабляться під дією цілющого тепла. Втома та стрес розчиняться у вирі позитивних емоцій і після сеансу ви вийдете оновленими.

Пар для фіто-бочки на "Хуторі Тихому" готується із суміші лікарських трав. Доведено, що цілющі компоненти рослин засвоюються організмом через шкіру на 40% ефективніше, ніж якщо пити настій із них.

Перебування у фіто-бочці, наповненій випарами лікарських трав, позитивно діє на серцево-судинну систему. Воно сприяє розширенню капілярів, завдяки чому покращується кровообіг. Процедура усуває стрес, заспокоює нервову систему, сприяє міцному сну. Вже після першого сеансу ви відчуєте помітний оздоровчий ефект.

Також Ви можете замовити комплексну процедуру "Кавовий пілінг", яка включає: фіто-бочку, натирання рукавицею та кавою, масаж.

Тривалість однієї процедури: 50 хвилин.