Оздоровлення

Аеротерапія в Карпатах

Розміщення еко-курорту "Хутір Тихий" в горах, в унікальному, екологічно чистому місці України дуже добре підходить для аеротерапії.

Aero_in_web

Аеротерапія (aeris - повітря; therapia - медичні турботи, лікування) - метод лікування та профілактики з використанням свіжого повітря, тривале знаходження на відкритому повітрі, прийняття повітряних ванн.

Основний ефект від аеротерапії полягає в тому, що відкрите повітря охолоджує шкірні рецептори, нервові закінчення слизової оболонки, приводячи до підвищення порогу чутливості, удосконалюючи терморегуляцію організму і тим самим сприяючи його загартуванню.

Аеротерапія також корисна для шкіри. При підвищенні рівня кисню в організмі відбувається насичення крові, і тим самим активізується шкірне дихання. Навіть саме знаходження на відкритому повітрі справляє сприятливий психоемоційний вплив на людину.

Аеротерапія показана при захворюваннях серця, легенів, шлунка, шкіри.

Найбільш поширені процедури аеротерапії: перебування на балконах, терасах, прогулянки та спортивні ігри на свіжому повітрі.

Аеротерапія дуже корисно діє на центральну нервову, травну, дихальну систему, поліпшуєт сон. В нічний час аеротерапія широко використовується як засіб загартовування.

У поєднанні з геліотерапією - надзвичайно благотворно впливає на весь організм.