Відгуки

На цій сторінці ви можете залишити свій відгук та ознайомитися із враженнями, які отримали наші гості під час відпочинку на Хуторі

 • Олексій (Київ)

  Дуже-дуже класне місце для відпочинку. Був і влітку і взимку там. Рай для фотографів, для відпочинку сім'єю або просто удвох з коханою людиною! :)

 • Сім'я Стефанюків (Чернівці)

  Побувавши на Хуторі один раз, можна побачити багато чого. Але за декілька днів неможливо розгледіти красу гірської вершини, на якій колись була лише хатинка, до якої неможливо було добратися. Так саме з маленької хатинки розпочалася історія Хутора. Приїхавши вперше на базу відпочинку було цікаво і тому хотілося поїхати ще. З кожним роком, коли ми приїжджали, Хутір оновлювався. Територія збільшувалась, можливості провести вільний час оновлювалися, дітям було цікаво гратися на майданчиках, Хутір процвітав! А тепер Хутір перетворився на окрасу села Сергії. Можна багато чого розказувати. Але найкраще самим переконатися в цьому. Тому ми радимо Вам завітати на Еко-курорт "Хутір Тихий"!!!

 • Дарина Балюта (Запоріжжя)

  Моєю мрією завжди була подорож до Західної України. І моя матуся здійснила її - я провела свої канікули в еко-курорті "Хутір Тихий". Я побувала у казці! Проїхала через усю Україну - від півдня до заходу. Кожна область України зустрічала неймовірною красою природи. Але краєвиди Західної України перевершили всі мої сподівання. Сама природа спонукає до відпочинку, розслаблення і насолоди! На превеликий жаль, через брак часу (лише 5 днів) мені не вдалося відвідати всі екскурсії, насолодитися красою природи і тишею навкруги. Але дні, проведені тут, залишилися у моїх спогадах на все життя! Дуже сподіваюся, що незабаром повернуся на "Хутір Тихий". Мою шалену любов до цього куточка Західної України дивиться на світлинах. P.S. Доречі, природа на час могу відпочинку підготувала подарунок - сніг (був кінець жовтня). Дуже теплого одягу зі мною не було. Але адміністрація проявила турботу - видала теплу куртку:) Адміністрації та персоналу еко-курорту величезний привіт із Запоріжжя!!! З наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим!!!

 • Ірина Кузь (Чернівці)

  Величезне СПАСИБІ за відпочинок! Святкували наше вінчання, організація та комфорт на вищому рівні! Незабутні враження та бажання повертатися знову і знову!

 • Ларионова Галина (Киев)

  Очень круто - нам очень понравилось! Карпаты, горки, баня, свежий воздух и прекрасный теплый дом - что ещё добавить? Только то, что тут работают замечательные люди и вам точно захочется вернуться сюда и рассказать своим друзьям. Наши друзья уже отдыхали и хотят вернуться вместе с нами на эко-курорт "Хутор Тихий"!

 • Олена Греченкова (м.Київ)

  Ми відпочивали у Хуторі цього літа. Це був лише тиждень, але це був тиждень спокою та тиші. Велике місто робить свою справу - ти постійно поспішаєш і не маєш часу думати про прості і важливі речі. Ми чекали на дитину, і цей тиждень дав мені змогу освідомити наскільки важливою буде ця подія. Я просто читала, збирала гриби та майже забула про зв'язок з моїм великим метушливим містом. Мені б дуже хотілося, аби сюди приїхали мої батьки. Вони втратили своє особливе місце з втратою Криму, але б дуже хотілося, аби вони тут віднайшли нове!