Статті

Прогулянка на снігоходах - відпочинок в Карпатах взимку в стилі "драйв"

Засніжені гори, простір, морозний вітер в обличчя і швидкість, від якої перехоплює подих... Такі відчуття дарує одна з найпопулярніших розваг у Карпатах - катання на снігоходах.

Любителі спокійного відпочинку даремно вважають цю активність занадто екстремальною. Вона дарує яскраві емоції всім без винятку. Якщо Ви плануєте поїздку в засніжені Карпати, відпочинок взимку на "Хуторі Тихому" запам'ятається драйвом і захоплюючими пригодами.

Відчуйте свободу і неосяжний простір!

На популярних курортах прогулянка на снігоході нагадує міський трафік: десятки снігоходів з шумом проїжджають повз. Замість того, щоб насолоджуватися поїздкою і навколишньою красою, кожен водій змушений слідувати своєму маршруту.

На "Хуторі Тихому" Ви спробуєте зовсім інший стиль катання. Ви підійметеся на снігоході на один із пагорбів, озирнетеся навколо і відчуєте свободу. Вас оточуватимуть гори, встелені ідеально рівним білим килимом. І лише сліди Вашого снігоходу намалюють на ньому перший візерунок.

Карпати - відпочинок взимку для екстремалів і естетів. Любителі полоскотати нерви зможуть отримати свою дозу адреналіну, відчути швидкість і драйв від катання. Але є в цій розвазі і інша перевага. Прогулянка на снігоході дозволяє побачити по-новому красу природи, відчути прохолоду морозного карпатського повітря і побувати на недосяжних гірських вершинах.

Катання на снігоходах для новачків і професіоналів

Якщо Ви плануєте вперше відправитися на прогулянку на снігоході, не варто хвилюватися. Керувати цим транспортним засобом дуже просто. Для цього не обов'язково володіти спеціальними навичками або бути водієм. Техніку впевненого катання з легкістю освоїть навіть новачок. Наші інструктори детально розкажуть і продемонструють, як керувати снігоходом. І вже за кілька тренувань Ви будете готові до захоплюючої прогулянки.

Така подорож для новачків - це можливість відкрити нові відчуття, зарядитися енергією і отримати порцію адреналіну.

Досвідчені водії снігоходу на теренах "Хутору Тихого" теж не занудьгують. Катання у нас дарує особливі враження. Ви дізнаєтеся, як це - промчати по рівній білосніжній гладі і залишити за собою перші сліди. Ви відчуєте себе підкорювачем вершин, випробуєте свої навички і сміливість. Сніговий форсаж на буковинських просторах займе почесне місце в вашому списку екстрим-розваг.

Відпочинок в Карпатах взимку - можливість змінити звичні міські декорації на засніжену природу, зняти тягар турбот і відправитися назустріч пригодам. Адже краса гір має магнетичну силу - в неї хочеться зануритися з головою, забувши про буденність.

Якщо Ви хочете наповнитися відчуттям свободи, здійсніть прогулянку на снігоході. Така розвага зробить Ваш відпочинок в Карпатах взимку незабутнім.

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини