Статті

Оздоровлення в горах Карпат

Геродот сказав: «Твоє здоров’я – чисте повітря, вода та їжа». Минули століття, а це твердження не втратило своєї актуальності. Досі не існує кращого місця для оздоровлення, ніж природа. У цьому можете переконатися і Ви, завітавши на відпочинок до Карпат – на «Хутір Тихий».  

Наш курорт розташований в унікальному місці – в екологічно чистому куточку Карпат. Довкола – суцільні гірські пейзажі та тиша. Повітря тут чисте, наповнене фітонцидами хвої, а вода – з гірських джерел. А ще «Хутір Тихий» унікальний тим, що знаходиться в зоні середньогір’я. Перебування на такій висоті – це свого роду тренування для організму: робота систем та органів активізується, а кожна клітина інтенсивніше насичується киснем. 

Ozdorovl-vesna4

На «Хуторі Тихому» Ви можете відчути ефект від таких природних методів оздоровлення в Карпатах як: оротерапія (лікування горами), ландшафто-, аеро- та геліотерапія, оздоровлення живою водою та тишею.

Комплекс оздоровчих послуг «Хутору Тихого»

Для повноцінного оздоровлення «Хутір Тихий» пропонує гостям комплекс оздоровчих процедур:

Сон на бджолиних вуликах

Апітерапія або сон на бджолиних вуликах – це унікальна методика, під час якої на Ваш організм діє одразу кілька лікувальних факторів. Вона заспокоює, знімає стрес та втому, надає бадьорості, посилює імунітет. Особливо корисна апітерапія для органів дихання: знищує шкідливі мікроорганізми в легенях та бронхах.

Ozdorovl-vesna1

 Гуцульська баня та фіто-бочка

Розслабитися, зняти втому та просто отримати задоволення можна у гуцульській бані або у фіто-бочці. Дія парового фіто-коктейлю допомагає організму вивести шкідливі речовини, відновити водно-сольовий баланс, зміцнити судини, активізувати роботу легень та покращити стан шкіри. 

Масаж та кавовий пілінг

На «Хуторі Тихому» можна пройти курс масажів: спини, комірцевої зони, рук, ніг, обличчя, живота, а також загальний масаж тіла. Це найкращий спосіб зняти напруження з м’язів та нормалізувати циркуляцію крові в тканинах. Якщо бажаєте отримати подвійну користь – і для здоров’я, і для зовнішнього вигляду – рекомендуємо Вам медовий та антицелюлітний види масажів.

Для поціновувачів beauty-процедур – кавовий пілінг. Ніжний масаж з використанням мікрочасточок кави очистить вашу шкіру, покращить її еластичність, зволожить та наповнить корисними компонентами.

Сон на ялівцевій галявині

На нашій ялівцевій галявині повітря насичене ефірними оліями та фітонцидами, які володіють бактерицидною дією. Перебування в такій атмосфері дарує відчуття спокою та розслаблення, сприятливо діє на органи дихання, імунну систему та покращує стан шкіри.  

Тренажерний зал в смерековому лісі та сходи здоров’я 

На «Хуторі Тихому» Вам не доведеться робити паузу у відвідуванні спортзалу. У нас Ви зможете робити фізичні вправи зі ще більшою користю та ефективністю, адже допомагатиме Вам у тренуваннях чисте гірське повітря та мальовничі пейзажі.

Оздоровлення в Карпатах для дітей

Відпочинок в Карпатах особливо корисний для дітей. Різноманітні розваги, спілкування з природою, щодня нові відкриття та враження – усе це змушує малечу забути про ґаджети та проводити максимум часу на свіжому повітрі.

Ozdorovl-vesna3-c;fnlj.ln

Отримати величезну порцію задоволення та оздоровитися діти можуть в нашому кінному клубі під час процедури іпотерапії. Вона заспокоює, знімає стрес, зменшує відчуття тривоги та вчить дітей самостійності. А ще катання верхи тренує м’язи, сприяє формуванню стрункої постави та розвиває відчуття рівноваги.

Також для дітей корисним є сон на бджолиних вуликах. Курс таких процедур сприяє зміцненню імунітету, тому діти значно рідше хворіють на застуди, а їх організм краще долає віруси та інфекції.

На «Хуторі Тихому» наші маленькі гості можуть пройти процедури оздоровчого масажу. В юному віці відбувається формування організму, а правильний тактильний вплив на м’язи та шкіру сприяє цьому процесу.

BBC_5416-3

Якщо Ви бажаєте поєднати приємне з корисним, проведіть свій відпочинок навесні на «Хуторі Тихому» – в оточенні природи Буковинських гір. Оздоровчі процедури на нашому курорті подарують Вам задоволення та наповнять силами і енергією.

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини